Skocz do zawartości

Cagiva Mito 125 zapraszam wszystkich zainteresowanych tym modelem!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem założyć stronę www o tych pięknych motorkach. Sam posiadam(niestety jeszcze nie sprawną) cagive mito z 92r. Myślę, że znajdzie się kilka osób, które pomogą mi w rozbudowie stronki. Każdy pomysł jest dobry i na pewno nie będzie "olany".

Muszę przyznać, że nie znam się na robieniu stron, dlatego obeznani w tym temacie mogą pomóc, udzielić wskazówek, lub poprowadzić wraz ze mną stronkę :D

 

Adres: www.mito125.za.pl

 

Strona ledwo co założona, wersja testowa, że tak powiem :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo fajnie :icon_rolleyes: Postaram się zrobić jak najlepiej stronkę. Póki co nie wiem jak załadować filmik, tak aby dało się go odtwarzać na stronie. Najlepiej jak wrzucisz na serwer swoje filmiki, albo prześlesz mi je, a ja je lekko przerrobie i zapodam na server, a potem na stronke :biggrin:

Podział na modele też zrobię.

Ogólnie to bardzo zalatany jestem i nie mam czasu na nic, ale teraz choroba mnie złapała, więc z nudów zacząłem się w to bawić. Myślę, że jak wyzdrowieje to też znajdę troszkę czasu na odświeżanie strony.

 

Jeżeli ktoś ma czas i chęci, to proszę o napisanie jakiegoś artykułu.

Przykładowe tematy:

-tuning optyczny

-tuning mechaniczny

-jak się opiekować moto

 

czekam na wasze poropozycje :biggrin:

Edytowane przez Sniper77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa szata graficzna ;)

Nadsyłajcie zdjęcia swoich moto(szczegóły w dziale nasze motocykle)

Nadsyłajcie artykółe o tuningu mechanicznym, optycznym itp. Wszystko co macie !! Ja sam nie wyrobie !!

Solidarnie everobody please ! Każdy po troszku :biggrin: z pewnością nie zapomnę wspomnieć o was na stronce !!

Dajcie żyć cagivie mito w Polsce bo do tej pory kilka osób o niej wie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadsyłajcie proszę zdjęcia waszych motocykli na stronkę !!

Jak już mówiłem, sam nie jestem w stanie stworzyć fajnej strony :notworthy:

 

Potrzebuję o wytłumaczenie działania takich części: (znajdą się później w dziale tun.mechaniczny)

Zębatka

Wydech

Cylinder Wiem, że dzięki niemu mamy większą pojemność, moc itp. ale przydały by się dodatkowe informacje na temat np. żywotności silnika tzn. wału(czy trzeba go równiez zmienić) itp.

I do tuningu optycznego

Diodowe światłą tylne

 

Wszystkie działy podlegają waszej dyspozycji, możecie je przekształcać :icon_question: A zamieszcze je na stronie czywiście, tylko wtedy gdy będą zgodne z prawdą !

POZDRAWIAM

Edytowane przez Sniper77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...