Skocz do zawartości

polskie stare ptactwo i nie tylko


bartek20 BSA A65
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ciekaw jestem czy na fotum znajdują sie posiadacze przedwojennych setek poskich... jako że było ich niewiele a jeszcze mniej pozostało tymbardziej są ciekawe i warte dyskusji. na bazarach już dawno nie widzialem żadnej SHL 98 czy tez innej podkowy, a więc gdzieś musiały znaleźć swoich posiadaczy...

to co mi udało sie wyhaczyć na jednym z łódzkich motobajzli. brakuje jeszcze paru dupereli ale już niedługo bedzie zasuwał:buttrock:

 

http://img375.imageshack.us/my.php?image=mojxy1.jpg

http://img217.imageshack.us/my.php?image=moj2ye5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ooo - 2 silniki z motocykla MOJ - gratuluję znaleziska :flesje:

Mnie niestety jeszcze nie stać na to, aby zająć się takimi sprzętami (studencki budżet na to nie pozwala), ale podziwiam samozaparcie w ich kompletowaniu i przywracaniu do stanu dawnej świetności; ;)

 

Pozdr.

 

Ps.

Mój kolega znalazł ostatnio silnik Villiers98 - leżał u jednego gościa między częściami do malucha, itp. - bez prądnicy - co prawda nie chce go sprzedać, ale takie znaleziska już się raczej nie zdarzają - szczególnie za takie pieniądze (50zł :wink: ). Jak znajde zdjęcia to podeślę;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jestem studentem i wiem o co biega ale fakt posiadania wynika raczej ze szczęścia i determinacji w poszukiwaniu takich wynalazków a niżeli z posiadania kasy na ich zakup powiedzmy w realiach allegro...:banghead:

reszta karoserii jest już w lakierze i czeka na poskładanie do kupy i chromy, za rok może dwa będzie można zobaczyć Mojka na zlotach weteranów;)

Edytowane przez bartek20 BSA A65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt posiadania wynika raczej ze szczęścia i determinacji w poszukiwaniu takich wynalazków a niżeli z posiadania kasy na ich zakup powiedzmy w realiach allegro...:icon_mrgreen:

 

 

Właśnie - szczęście - jeśli chodzi o znajdowanie takich sprzetów, to zawsze mi go brakowało - albo brakło kasy - albo ktos mnie wyprzedził. Ale jeszcze sie niepoddałem - i nadal szukam - może wreszcie sie uda :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...