Skocz do zawartości

Dobre kombi to podstawa


janekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie nagram na mojej 50 tce i napisze "Ghostrider ridin' on 50 ccm" to tez uwierzysz ze to Ghost rider , albo jakby ktos zamiast GR napisal ze to David Hasselhof jechal to tez bys uwierzyl :buttrock:?? Po pierwsze to gr na suzuce smiga , no i popatrz na rejestracje :buttrock: To nie panstwo GR'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost Rider wannabe crash

 

A Ghost Rider "wannabe" hits a car with 150kmh.The Crash comes at the end of that video!

 

Stoi jak wół ....

 

ps. jak sie mylę to wytłumaczcie dlaczego :buttrock:

wannabe to skrót od want to be co oznacza chcieć być. Ghostrider wannabe można przetłumaczyć jako... o to będzie najodpowiedniejsze - "prawie jak Ghostrider" - kumasz ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nagram na mojej 50 tce i napisze "Ghostrider ridin' on 50 ccm" to tez uwierzysz ze to Ghost rider , albo jakby ktos zamiast GR napisal ze to David Hasselhof jechal to tez bys uwierzyl D.gif?? Po pierwsze to gr na suzuce smiga , no i popatrz na rejestracje smile.gif To nie panstwo GR'a.

 

a potrafisz tak zbierać zakręty ? :buttrock: :buttrock:

 

wannabe to skrót od want to be co oznacza chcieć być. Ghostrider wannabe można przetłumaczyć jako... o to będzie najodpowiedniejsze - "prawie jak Ghostrider" - kumasz ???

 

tylko trochę mi sie wydaje, że powinno być sb wannabe Ghostrider a nie ghostrider wannabe crash co by wychodziło ghost rider prawie wypadek :> no nie wiem :flesje: to tylko takie moje dumania :P nie zwracajcie na mnie uwagi ;) fakt ze nie panstwo GR :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. jak sie mylę to wytłumaczcie dlaczego :icon_biggrin:

 

Obejżyj sobie filmy Z Ghost Riderem i porównaj kierowców. Wtedy sam sobie odpowiesz na to pytanie.

 

Goście przeginali! Ale nie moge zrozumieć dlaczego go nie wyprzedził? Rozbicie nówki sprzęta dla głupiego filmu? Też bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko trochę mi sie wydaje, że powinno być sb wannabe Ghostrider a nie ghostrider wannabe crash co by wychodziło ghost rider prawie wypadek :>

Eeeech :icon_biggrin: dobra nie kumasz postaram się prościej - w wolnym tłumaczeniu "Ghostrider wannabe" znaczy "naśladowca ghostridera". Teraz kumasz czy też nie - jak nie to ja się poddaję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeech banghead.gif dobra nie kumasz postaram się prościej - w wolnym tłumaczeniu "Ghostrider wannabe" znaczy "naśladowca ghostridera". Teraz kumasz czy też nie - jak nie to ja się poddaję.

 

 

od początku kumałem :wink: ale sprawdzam reakcje :wink: Sligier :icon_biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...