Skocz do zawartości

witam wszytskich enduro maniakow


papciomotocross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wsyztskich mam problem gdzie dostane czesci do yamahy dt 50 tzn modul zpalonowy prubowalem go odblokowac i jak zaczelem rozbierac to calo obudowe :icon_razz: to uszkodzilem plytke i juz modul do wyrzucenia moze wie ktos gdzie dostane taki modul. Na allegro jest pare ale niektorzy jak majo to nie chco sprzedac albo chco strasznie drogo ;) moze wie ktos gdzie dostane taki modul lub moze ktos ma do sprzedania za nieduze pieniodze kotakt gg;8821408 lb email; [email protected]

pozdrawiam papciomotocross

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem taki problem tylko, że mój został zmasakrowany przez glebe na moto...I jest rozwalony w drobny niemalze mak...I dałoby go się zrobić lecz w moim przypadku to by wyszlo ok 400 zł...Teraz znalzalem sprawny i tani dosc i chce go kupic wiec rezygnuje z naprawy mojego ktory odesłałem na adres który polecił mi jeden z forumowiczów.Looknij w ten temat to znajdziesz tu namiary:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...aprawa+modu%B3u

 

A ze ty swojego raczej nie zmasakrowaleś mocno więc cena powinna byc przystępna..

Pozdrawiam i powodzenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wsyztskich mam problem gdzie dostane czesci do yamahy dt 50 tzn modul zpalonowy prubowalem go odblokowac i jak zaczelem rozbierac to calo obudowe :icon_rolleyes: to uszkodzilem plytke i juz modul do wyrzucenia moze wie ktos gdzie dostane taki modul. Na allegro jest pare ale niektorzy jak majo to nie chco sprzedac albo chco strasznie drogo :biggrin: moze wie ktos gdzie dostane taki modul lub moze ktos ma do sprzedania za nieduze pieniodze kotakt gg;8821408 lb email; [email protected]

pozdrawiam papciomotocross

UUU z takimi rzeczami należy obchodzić sie bardzo ostrożne gdyż weżmieś za lekko z mocno i po płytce uszkodzi sie rdzen i kupa do wyrzucenia znam jedn.gościa co posiada pare modułów i innych części do DT zapytaj sie jego oto jego nr..gg 5677187 moze on by taki miał POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...