Skocz do zawartości

Czy macie zamiar jezdzic w zimie?:)


Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie kiedy przyjdzie prawdziwa zima ??? Spotkaliście sie gdzieś z odśnieżanym torem ??? Co myślicie nad zrobieniem kilku band w starym PGR ??? w jakimś budynku. tylko czy przy 4T on sie nie zawali.... :/

 

 

moj tata jest prezesem w wielkiej firmie ktora robi meble dla arabow jakies miesiac temu kubili 10km od mojej miejscowosci stary pgr w ktorej sa 70m hale od przyszlego tyg. ruszam z chlopakami na sprzatanie i montowanie swiatla cale wakacje od kilku lat spedzamy na pasie startowym gdzie latamy na kole sprzetami na kole wiec teraz trzeba tez i w zime polatac mysle ze to jest dobry plan bo szkoda wiosny na lapanie formy!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz pytanie czy on sie nie zawali przy przelocie w 4T :biggrin:

 

 

:icon_twisted: raczej nie na moje oko to solidna konstrukcja tylko troszke zaniedbana sam mam w ktm-ie przelot akropovicia :biggrin: mam nadzieje ze konstrukcja wytrzyma!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie tylko, czy ci ktorzy zdecydowali sie latac w zime beda latac po torze, czy tylko tak dla "rozrywki". Ja rowniez zamierzam latac w zime :icon_biggrin:

 

 

zastanawiam sie tylko, czy ci ktorzy zdecydowali sie latac w zime beda latac po torze, czy tylko tak dla "rozrywki". Ja rowniez zamierzam latac w zime :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze donośnie kolców na zime! Pytanie, w jaki sposób zabespieczacie wewnętrzną strone opony przed uszkodzeniem dętki, łebkami śrub?! czy naklejacie łatki na każdy łepek śruby? czy jakieś tam patęty stosujecie...? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem stare dętki więc je porozcinałem i włożyłem jedną dętke w drugą. ale na tyle mi cały czas wentyle urywało bo nie miałem szpanera i potem już mi sie nie chciało zakładać ty 2 dętek. założyłem jedną i też było dobrze.

Tylko pamiętaj że śruby muszą być takie stolarskie z gładkimi łbami!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że nie ;] na komplet opon musisz wydać ok. 50zł za śruby.

tj. 3kg śrub, 0.7kg podkładek i 1kg nakrętek :crossy: idziesz i prosisz panią ekspedientke w sklepie metalowym o śruby stolarskie 3cm długie. to już najdłuższe jakie można założyć bo jak dasz dłuższe to będą sie kłaść a nie wbijać i łapać przyczepność .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Zima powoli się zbliża (jak na razie mamy tylko mgły)...i bardzo spodobały mi się te oponki (ze śrubami).

Oddałem do wymiany tylną oponkę i chyba na starej szmacie zapodam 'kolce' :wink:

Jak już się uporam z wkręcaniem to zapodam info... :-) ... no bo do Burej Suki Zimy trzeba się przygotować.

Tak się zastanawiam też nad skarpetami (skoromówicie ,że uszczelniacze padają)...bo chyba nie ma co oszczędzać (skarpety startują od 79PLN) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...