Skocz do zawartości

Czy macie zamiar jezdzic w zimie?:)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja rok temu podczas jazdy w głębszym śniegu miałem problemy z rodzpedzaniem, jest na to jedna rada :crossy: Dupa na tylny błtonik i HEYA :lalag: Po tym jak moto sie napedzi mozna robic piekne kontrolowane poslizgi :wink: Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Co do ogumienia to chyba zwykła kostka nie wystarczy :lalag:

Lepiej okuć moto w takie coś:

http://www.bikepics.com/pictures/490066/

http://www.bikepics.com/pictures/519151/

http://www.bikepics.com/pictures/519152/

 

Jeździ sie wtedy jak w lato :) ale nie myślcie że w głębokim śniegu nawet coś takiego pomoże ;) wtedy jesteśmy zdani tylko na własne mięśnie... :crossy:

pozdro

Mi bez problemu wystarcza nowiutka kostka :wink: przyczepnosc jest super czasami az na kolo idzie:P ale tylkp wtedy jak pod spodem jest gleba a nie lod:) a te kolce to niezla sprawa ale widze ze bardzo czaso chlonna:)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bez problemu wystarcza nowiutka kostka :lalag: przyczepnosc jest super czasami az na kolo idzie:P ale tylkp wtedy jak pod spodem jest gleba a nie lod:) a te kolce to niezla sprawa ale widze ze bardzo czaso chlonna:)

Pozdro

 

Obaczymy co powiesz jak spadnie więcej śniegu. :crossy: a oponki troche czasu chłoną.... tył ze 2h a przód jakieś 3-4h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaczymy co powiesz jak spadnie więcej śniegu. :crossy: a oponki troche czasu chłoną.... tył ze 2h a przód jakieś 3-4h :lalag:

Nom troszke roboty jest:) ja narazie nie mam czasu ani warunkow na takie rzeczy:( choc bardzo mi sie podoba ten pomysl:) ile trzeba nakretek i srub na takie cos?:wink::D:D:D

 

jazda endurakiem zaimą fajna sprawa tylko że dłonie odpadają z zimma a potem m moto cały w śniegu....

Mi tak palce zamarzly ze nie moglem nimi ruszac:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam dokładnie. to jest zależne od opony ale wyszło chyba około 110 na tył i 180 na przód. :)

 

W zeszła zime to jeździłem nawet jak było -5 :D razem z kolegą KamilMX czasami moto nie chciało odpalać więc nie śmigaliśmy :P ale tak to kalesonki grube dresy kurtka zimowa rękawiczki narciarskie i ogien :D czasami to można było sie zapocić nawe. a zimno odczówalne jest tylko w palce u nóg. :)

 

Ale i tak mam taką małą nadzieje że zima nas nie ukara jakąś wielką nawałnicą śniegu i że go prawie nie będzie :) bo chyba wiecie jak to jest gdy ktoś ma nowe moto i jeszcze nim nie pojeździł dobrze :( a tu zima i trzeba czekać do wiosny... :( załamać sie można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz latałem dzisiaj :) Zajebista frajda :P A co do kolców to mam takie same ;p ;d :) nawkręcałem tedo od hu*a ;p Ale powaga sie jeżdzi jeszcze w dodatku o 6:30 rano po zasnieżonym polu :) a potem jeszcze troche po ulicach ale nie po głównych bo szkoda troszkę tych wkrętów ;p ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślizgają sie jak niewiem ;) ja na nich najwięcej z 80 po asfalcie leciałem :icon_question: ale gorzej jest z chamowaniem :wink: ogolnie to nieraz na lodzie udaje sie na gume postawić:icon_evil:

Witam ja widzialem jak chlopaki ode mnie z klubu mieli na kostkach pozakladane lancuchy, mysle ze to tez dobra i nie droga sprawa :wink: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się,iż łańcuchy się tak nie spiszą jak śrugo-kolce !

Tak ale mi sie zdaje ze sa bardziej wytrzymale mniej sie zuzywaja i sa bardziej uniwersalne i prostrze w montarzu:):icon_rolleyes:

Nie wiem jak z cena ..........

Edytowane przez ,ichal_dh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...