Skocz do zawartości

Babozlot w Łodzi 13 stycznia 2007


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mozemy przywiezc swoje sanki i jesli sniegu bedzie malo to po prostu zamowimy mocniejszy ciagnik i bardziej wytrzymale sznurki. Bez kuligu impreza nie moze sie odbyc !!

a mozecie przywiezc swoj snieg????? :buttrock:

napiszcie do mnie na PW ile tych noclegow byscie chcieli bo bedziemy schronisko rezerwowac, niestety sie okazalo, ze nie tamto o ktorym myslalysmy bo tamto wynajela w tym terminie jakas firma

za to bedzie zdziebko taniej

pozdrawiam

 

a mozecie przywiezc swoj snieg????? :buttrock:

napiszcie do mnie na PW ile tych noclegow byscie chcieli bo bedziemy schronisko rezerwowac, niestety sie okazalo, ze nie tamto o ktorym myslalysmy bo wynajela je w tym terminie jakas firma

za to bedzie zdziebko taniej

pozdrawiam

 

 

jakis dziwny ten post mi wyszedl...

chyba sie nie wyspalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 sztuki. Coś więcej o tych targach moto w Łodzi.

targi w Lodzi odbywaja sie cyklicznie 2 razy do roku. Jesienia jest weteran bazar na "starcie" (to taki stadion) a zima sa w hali sportowej. Jest sporo wystawcow, motocykle, ciuszki itp. Wstep o ile pamietam jest platny, ale nie sa to jakies straszne kwoty

znalazlam w necie relacje z jednego z poprzednich http://www.motocyklskuter.pl/numer/4/moto_weteran_bazar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie będę mogła przyjechać na zimowy zlocik, cos mi waznego wypadło

A może jakis babski zlocik latem?

 

Dobrego nigdy za wiele, wiec ja za zlocikiem latem jestem jak najbardziej za. Tylko tak mysle ze moze w jakiejs bardziej turystycznej miejscowosci niz Lodz... (no chyba ze chcecie w Lodzi to ja nie protestuje za glosno) Ale to do tematu wrocimy za jakis czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka zrobiła podsumowanie-kto z kim będzie spać w Łodzi:

wklejam:

 

1os.-rumak

2os.-małgocha,cień

2os.-reggie,lysout

2os.-pszczoła,ktosik

2os.-przemek,żona

2os.-katowice dla leo

2os.-vidlak,ktosik

2os.-dorotti,ktosik

2os.-angie,hanah

3os.-goha,asia,basia

3os.-ymre,borys,mąż basi

3os.-arsinoe,domino,sila

3os.-aga.rudes,ktosik, matej

4os.-kasia.jos, motograss, violiksuza, elka

i virago, evik, izetta, niedoszła synowa, jean_nie, przedszkole w pokojach

2,3-osobowych

 

Jeśli ktoś ma jeszcze ochotę dołączyć to został nam wolny pokój 3-ososbowy!!!

Mam nadzieje, że nie będzie skarg i zażaleń:crossy:

 

Czy ekipa z Bydgoszczy kontaktowala sie z Agnieszka? nie widze was na liscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ekipa z Bydgoszczy sie melduje - mamy zaklepana ta trojke

prosze o wciagniecie na liste:

MichałKaczmar. x2 + Nera

Kasa na kulig z koncertem tez zaplacona wiec nie ma odwetu - snieg musicie zalatwic !!

 

snieg pilnie kupie! w duzych ilosciach. Jak ktos ma opchnac pisac na PW :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cosik mam problem z kontaktem na 501 i 504...

 

No to jedziemy, rezerwacje i wpłaty dokonane. Zbieram na śnieg...

 

Mam pytanie, jak wygląda powrót z tego ciemnego lasu do schroniska?

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem ! widze , że już macie wszystko podopinane . Jak pisałem wcześniej piszemy się na imprezkę ale bez noclegu - 3 chłopa . Daj znać ile i gdzie wysłać kasę na ognisko . Pozdrówka Kuba

 

witam :crossy: nie bylo mnie pare dni, posmigalam na nartach, fajnie bylo...

a teraz do rzeczy - kazdy kto chce wziac udzial w babozlocie musi wplacic na ognisko i koncert (kase zbiera Leo, jak ktos chce nr konta, pisac do mnie na PW).

Na noclegi zbiera Aga, ale wolnych noclegow raczej juz nie ma, wiec kto sie nie zapisal tego pech. A kto sie zapisal prosze pamietac o wplaceniu zaliczki za nocleg, bo wylozylysmy za was pieniazki i fajnie by bylo gdyby wrocily :rolleyes:

Poza tym przypominam ze wszyscy ktorzy przyjada musza byc choc troszkę ą i ę jak mawia moj kolega.

Jesli jestescie grupa motocyklowa ktora rzuca sie z piesciami na wszystkich ktorzy nosza inne barwy klubowe powiem wprost - nie przyjezdzajcie. Jesli zamierzacie zrobic burde i zarzygac pol lokalu - nie przyjezdzajcie. Jesli po wypiciu alkoholu tracicie nad soba kontrole to albo nie pijcie, albo nie przyjezdzajcie. Takich zawodnikow grzecznie, ale skutecznie bedziemy wypraszac.

Wszystkich innych serdecznie zapraszamy

Mam nadzieje ze wszyscy sie postaramy aby wszystko bylo ok :D

 

PS. Jakuba1 skontaktuj sie ze mna na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym przypominam ze wszyscy ktorzy przyjada musza byc choc troszkę ą i ę jak mawia moj kolega.

Jesli jestescie grupa motocyklowa ktora rzuca sie z piesciami na wszystkich ktorzy nosza inne barwy klubowe powiem wprost - nie przyjezdzajcie. Jesli zamierzacie zrobic burde i zarzygac pol lokalu - nie przyjezdzajcie. Jesli po wypiciu alkoholu tracicie nad soba kontrole to albo nie pijcie, albo nie przyjezdzajcie. Takich zawodnikow grzecznie, ale skutecznie bedziemy wypraszac.

Wszystkich innych serdecznie zapraszamy

Mam nadzieje ze wszyscy sie postaramy aby wszystko bylo ok :icon_mrgreen:

 

PS. Jakuba1 skontaktuj sie ze mna na PW

 

Bardzo milo mi to slyszec ! czyzbym wreszcie znalazl bratnia dusze motocyklowa ?

 

Prosze jeszcze o podanie adresu tej knajpy motocyklowej gdzie bedzie impreza. Nie znam Lodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...