Skocz do zawartości

Czy to prawda że jeśli ktoś jest zbyt mały tzn wzrost to mogą nie dać zezwolenia na egzamin na kat A


aina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

własnie i ja sie szykuje do zrobienia prawka, tez mam problem ze wzrostem bo tylko 156cm u nas sie zdaje na jakiejs suzi 250cm2 ale nie mam pojecia czy to dla mnie wysokie czy nie . Zastanawiam sie tez jaki motorek kupic ale chyba kawe EN500 lub starsze Kawasaki LTD 454 maja ugiety "łęk" i powinno byc dobrze

 

Na razie puki nie zrobisz prawka w ogole nie zaprzatal bym sobie glowy kwestia wyboru sprzetu. Jak juz bedziesz miala kwit wtedy wyprobujesz sobie to i owo, co pozwoli Ci wykonac odpowiedni zakup.

 

Pozdrowienia

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ze jednak zaprzatam , bo zastanawiam sie czy najpierw sie nie pouczyc samemu a na kurs isc na gotowca, tam i tak sie raczej niewiele naucze, niestety mam motorek męża ale spory jak dla mnie i nie dostaje nogami do ziemi....ehhhhhhh NIE CHCE BYC PLECAKIEM :clap:

Edytowane przez Xylena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kursy w znacznej mierze są u nas słabe, ale można znaleźć tai który właśnie potrafi czegoś nauczyć! To jest mit, że można niektóych rzeczy nauczyć się samemu? Nawet po kursie potrzeba wielu km, żeby sie niektórych rzeczy nauczyć!

 

Sory, ale nawet słaby kurs, jeśli przejdziesz go rzetelnie robiąc 8 i inne pierdoły, może czegoś nauczyć. Owszem widać i na ulicach ludzi, którzy nie potrafią zawrócić swoim własnym motocyklem lub robią jakieś inne ewolucje, bo właśnie brakuje im podstawowych umiejętności, zresztą to temat rzeka, ale można na pewno jak się chce to znajdzie się instruktora, który wie o co chodzi i pomoże tyle, że nie trzeba będzie do wszystkiego samemu dochodzić.

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ze jednak zaprzatam , bo zastanawiam sie czy najpierw sie nie pouczyc samemu a na kurs isc na gotowca, tam i tak sie raczej niewiele naucze, niestety mam motorek męża ale spory jak dla mnie i nie dostaje nogami do ziemi....ehhhhhhh NIE CHCE BYC PLECAKIEM :)

 

 

ja tez nie więc nie jesteś sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak się chce to znajdzie się instruktora, który wie o co chodzi

 

I tu chyba jest ten problemik. Jako poczatkujacy nie bardzo masz rozeznanie kto jest dobry a kto nie. Wskazane byloby spytac innych kolegow i znajomych kogo by zarekomandowali.

 

Pozdrowienia

 

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...