Skocz do zawartości

zmiany w hondziiii:D


konrad_pol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowilem zmienic pare rzeczy w mojej hondzie, mianowicie chcialbym wymienic zebatki +lancuch ,zastanawiam sie tylko jaka najwieksza zebatka by mi sie zmiescila z tylu , a jaka z przodu.Znacie moze jakies zestawy? ofc nie za kosmiczne kwoty:D chce sie pouczyc troszke stuntu.Jakie zebatki sobie wlozyc? z tego co slyszalem to im wieksza tym lepiej sie zbiera i wchodzi na kolo:]

 

MOTOR:Honda CRm 125 r 1997r.

 

znalazlem tylko to na allegro (zestaw do CR): http://www.allegro.pl/item135724282_zloty_...nda_cr_125.html

 

z gory thx i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Motocykl: Honda Crm 125 R"

"to ma chyba 40 pare Kuni to nie malo..."

 

Koleś!! Na bajki na dobranoc to jeszcze za wcześnie! I uważaj bo ktoś ze śmiechu z krzesła spadnie i sobie krzywde zrobi a ty będziesz miał sprawe w sądzie o odszkodowanie! Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crm odblokowana ma 29-32 koni ,tyle ze ja mam jeszcze sportowy wydech(arrow) ktory podobno daje 2-3 km, wracajac do zebatek.... jakie powinienem zalozyc?

p.s Crm idzie wyrwac na kolo z 2 biegu...ale chodzi mi rowniez o odejscie(przyspieszenie) ....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dasz większa z tyłu a mniejsza z przodu to będzie rwał szaleńczo lecz kosztem prędkości maxymalnej.ale nie o to chyba chodzi w tym motorze nieprawdaż?pamiętaj żeby wymienić tez łańcuch jak juz zębatki nowe dajesz.pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie... nie zamierzam sie rozpedzac do 140 km/h ...90/100 max...

14/51 bedzie dobrym rozwiazanie? niech inni sie wypowiedza...powiedzcie rowniez jakie Wy macie przelozenia w motorkach:D i jakiej firmy sa najlepsze zestawy napedowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

tez mam taki problem, po zimie che zmienic naped w moim KDX-e i nie wiem na jaki

jak moto sprawdzalem to leci mi ponad 110... ale predkosc mi nie potrzebna...

moze mi ktos powiedziec jakie zebatki moglbym zalozyc do swojego? (jakie beda najlepsze:D)

jutro sprawdze i powiem jakie mam zalozone.... teraz juz mi sie nie chce. :biggrin:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...