Skocz do zawartości

KTM 250 EXC 2T czy 4T


Camaross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec michale ..... już wszystko prostuje lat tak naprawde się przyznam hehe to nawet ma 16 bo się w listopadzie urodziłem i jakoś tak wyszło ;] ....... teraz sprostujmy nie ma 1300 tylko 1200 ;]

Prawko nie trzeba mieć ;] no chyba że cię złapią a jak znasz troche tą maszyne to wiesz że w porównaniu to Hayabusy .. jest bardzo zwrotna ... a Kawasaki nie jest moje ..... aczkolwiek stoi w moim garażu i jeźdźe nim gdy tylko zechce ....... widzisz spalanie tak się składa że jest dla mnie ważne ;] ... fotke moge wrzucić jedną

 

http://camaross.wrzuta.pl/obraz/dhN3UJP2o2

Wyjaśnienie co do tablicy rejestracyjnej nie przejestrowaliśmy tego samochodu teraz go juz w ogóle nie mamy .... Kto mnie zna to wie żę to mój podjazd ;]

a uwież mi że nudzą te predkości nie ma porównania o wiele fajniej się jedzie pełnym lasem 70 km/h niz 260 na autostradzie gdzie nie masz punktu odniesienia i nie czujesz tak predkosci .... no dobra może samochody które przemykaja . Dlatego wole KTM

 

 

 

widze ze kolega wie co dobre;)

 

a co do mnie tez sie czaje na KTMa EXC 250 2t! tak 2000r Jak sadzicie w jakiej cenie moge dostac takiego okazyjnie i zeby nie byla to padlina. bo na allegro to roznie pisza a rzeczywistosc jest inna! i jak zywotnosc tych sprzetow nie maja jakis tzw wad wrodzonych??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie ma to jak odpowiedź "w tempo" :icon_twisted:

 

Co do pytania. Szukasz, dzwonisz, oglądasz/sprawdzasz i tak do skutku. Nikt Ci nie poda moto na tacy z dobrą cena.

Edytowane przez neken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...