Skocz do zawartości

Siodło w M6736


Banan123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Posiadam urala M6736 i chciałem zamienić kanapę na pojedyńcze siedzenia. Nie ma w ramie mocowania pod gumę.Szukam zdjęć ramy z mocowaniem, wiem że można wspawać mocowanie, poszukuję informacji o wymiarach tego mocowania i wjakich odległościach je przyspawać. DZIĘKI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie oryginalne mocowanie. Kupilem je kiedys do Dniepra ale rozstaw rur w Uralu jest wiekszy i niestety nie pasuje bez przerobek. Jak bys chcial to odsprzedam. Pozdrawiam

Siemka! Mógłbyś przesłać jakieś zdjęcie i ewentualnie cenę za ile mógłbyś to sprzedać?Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem to za 80 zl i za tyle odsprzedam. W komplecie jest mocowanie pionowe pozwalajace na ruch siodla w gore i w dol bez tulejki gumowej i mocowanie poziome do ktorego przykreca sie resor gumowy.

W mocowaniu poziomym z jednej strony sa trzy otwory jeden wiekszy i dwa mniejsze po bokach do przykrecenia wylacznika masy. Z drugiej strony piekny rosyjski otwor o sporej srednicy. W srodku jest loze po ktorym mozna przesowac resor siedzenia. To wszystko jest oryginalne bez ingerencji "mechaniora". zdjecie jest mozliwe ale moze to troche potrwac Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem to za 80 zl i za tyle odsprzedam. W komplecie jest mocowanie pionowe pozwalajace na ruch siodla w gore i w dol bez tulejki gumowej i mocowanie poziome do ktorego przykreca sie resor gumowy.

W mocowaniu poziomym z jednej strony sa trzy otwory jeden wiekszy i dwa mniejsze po bokach do przykrecenia wylacznika masy. Z drugiej strony piekny rosyjski otwor o sporej srednicy. W srodku jest loze po ktorym mozna przesowac resor siedzenia. To wszystko jest oryginalne bez ingerencji "mechaniora". zdjecie jest mozliwe ale moze to troche potrwac Pozdrawiam

Czekam na foto! Wtedy pomyślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozwolisz że się włącze :biggrin: Co do siedzenia, dniepra z kanapą przerabiałem na siodło tylkio że założyłem siedzenie z emy, popierwsze do ramy spawasz tylko pionowy uchwyt siedziska (ten przedni) z tyłu jak jest ten paonk ramy co trzyma tylny błotnik przyspawałem ceownik do którego przymocowałem koniec sprężyny :D, po drugie jęździłem na siedzisku z kachy i nie jest tak wygodne jak z emy na sprężynie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozwolisz że się włącze :biggrin: Co do siedzenia, dniepra z kanapą przerabiałem na siodło tylkio że założyłem siedzenie z emy, popierwsze do ramy spawasz tylko pionowy uchwyt siedziska (ten przedni) z tyłu jak jest ten paonk ramy co trzyma tylny błotnik przyspawałem ceownik do którego przymocowałem koniec sprężyny :D, po drugie jęździłem na siedzisku z kachy i nie jest tak wygodne jak z emy na sprężynie :biggrin:

Siemka! W tego typu ramie o której jest mowa nie da rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj do soboty to ci prześle zdjęcia z ramy jaka mi została Tam jest właśnie mocowanie pod gume na siedzeie od kaśki jakm cvhcesz mam też całe siedzenie do niej nie mam jedynie tego mocowania z przodu bo wykorzystałem je do siebie

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...