Skocz do zawartości

Wachacz i ośka tyłu do mt5....


Sloniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! wczoraj przyszły mi zębatki do moto zdjęłem tylnie koło i sie okazało że wahacz jest ostro pocharatany przez spadający łańcuch i ośka się zgieła w banana... nie wie może ktoś gdzie to kupić ?? wahacz może być bo przespawam to i będzie ok ale ośka... może pasuje od mtx,mbx ??;/ dzięki za każdą pomoc...pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ślusarza, ja ostatnio musiałem dorobić sobie ośki, bo stare, są stare, a co nowe to nowe :icon_mrgreen:.

Zapłaciłem za jedną ośkę 10zł, więc warto, a nie trzeba się męczyć z dopasowywaniem, zanosisz starą ośkę na wzór i po pewnym czasie (w sumie to nawet w ten sam dzień) odbierasz nową.

A co do wahacza to nie wiem, może samo pospawanie wystarczy, a tak w ogóle to zrób sobie jakiś ślizg na niego i nic się nie stanie jak następnym razem łańcuch spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wahacz jeddynie bedzie pasowal jeszcze od mb bo mbx i mtx mial jeden centralny element resorujacatlumiac i jeszcze bylo duzo innych roznic. A co do oski to zgadzam sie z malysiem zeby dorobic nie jest to wielki kosz chyba ze chcesz sie bawic i dopasowywac od czegos albo szukac jakiej oryginalnej uzywki w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia tylko znajdź w tym mieście ślusarza... już namierzyłem wszystko na allegro, od mt 80 albo mb będzie wahacz i ośka pasowala ?? :icon_mrgreen: wahacz niekoniecznie ale ma taką ryse pionową 3 mm... po całej długości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkasz w miejscowości conajmniej dwa razy większej od mojej więc napewno jakiś ślusarz w pobliżu jest, bo u mnie to paręnaście zakładów się znajdzie. Przy okazji nie musisz kombinować wejdzie czy nie wejdzie ośka. Jak nie masz ochoty jeździć i szukać, to chociaż książkę telefoniczną przejrzyj, jest tam spis firm. Chyba, że koniecznie chcesz z allegro, to napisz sprzedawcy aby to dokładnie pomierzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa :icon_razz: żaden nie chce mi tego dorobić ! :icon_razz: starzy powiedzieli że ma być nówka bo nie mają pewności co do używek albo dorabianych! jakiś wujek pseudomotocyklista wueskowicz ze wsi im tak nagadał! arghhhh .... :buttrock: mógłby mi ktoś porobić fotki koła od mb/mbx/mtx ?? i jeżeli ktoś ma możliwość to samej ośki i ją pomierzyć... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...