Skocz do zawartości

Co kupic dla córki na 14 urodziny?


Avalon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pozwól, że nie skomentuję Pana weamila99, który twierdził, że po wymianie przełożeń jego stuningowany skuter o pojemności 70 cm3 i mocy 27KM rozpędza sie do prawie 200 km/h. ;P :twisted: co do jazdy kataną z prędkości około 100 km/h muszę Wam powiedzieć, że jest bardzo niestabilna, nie mówiąc już o jeździe Zipkiem przy takich prędkościach, który ma mniejsze koła i mniej precyzyjniej przytstosowana zawieszenie niż Suczka Ay50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaggio Zip jest ciężki??!! kurdę!! człowieku' date=' to Ty na moją Sendą (120kg) powiedziałbyś kolos!! ciekawe jak to możliwe żeby tak mały skuter przy 90 km/h ,,frunął" nad asfaltem. Wiesz... skuterek na tak małych kołach jest bardzo niebezpieczny i nestabilny przy takich prędkościach... ja jechałem Kataną Ay50 prawie 100 km/h i zniosło mnie na drugi pas. To ciekawe jak Ty ja bujałeś Zipem 90 km/h... wiem, że to możliwe, bo widziałem tak stuningowane zipki, ale żeby przy 90 km/h jechać zipem i mówić, że sie ,,frunęło"??[/quote']

 

Napisałem, że jest cięzki ale chodziło mi tutaj o porównanie Zipa 80 do elite 50. Dla 14-latki na pewno stanowczo za ciężki... A jeśli idzie o frunięcie nad asfaltem o miałem na myśli zerową przyczepność. Nie wiem co Ty uważasz za "frunięcie" ale mnie kojarzy się akurat z czymś "nie do opanowania". Poza tym te 90km/h było realnym osiągiem na całkiem seryjnym zipie (nie wiem czy zauważyłeś ale pisałem że to 80cc).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzieki za link.

 

Widziałem te pojazdy w Salonie Scooterland w Warszawie na Modlińskiej. Cena rzeczywiście jest niska ,nawet ta oficjalna i "salonowa" to ok 3500zł W aukcji jakiś gozdek napisał ze cena w salonie to ponad 8tysięcy :twisted: Chyba go poje..ło.za taka kasę to mozna kupic jakiś markowy porzadny sprzet a nie chińszczyzne.

Zreszta chyba za 3500zł można kupić jakiś porządny sprzet z drugiej reki.

 

A co sądzicie o skuterach Peugeot'a :?:

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstyd sie przyznać ale nie znam czegos takiego. Moze jakis link żeby "toto" obejzeć?

 

Witam,

wstyd to Ci dopiero będzie jak kupisz córze Ankura :wink:

Jedyny model jaki znam przypomina mniej więcej dawnego Kadeta (+pedały!!!) taki typowy moped który ciekawą ma tylko cenę.

Jak chce skutera a dostanie Ankura to się dziewczyna załamie.

Podjeć kiedyś do mnie z córą - sąsiad ma małą Aprilkę to się przymierzy czy to jej pasuje itd

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaggio Zip jest ciężki??!! kurdę!! człowieku' date=' to Ty na moją Sendą (120kg) powiedziałbyś kolos!! ciekawe jak to możliwe żeby tak mały skuter przy 90 km/h ' date=',frunął" nad asfaltem. Wiesz... skuterek na tak małych kołach jest bardzo niebezpieczny i nestabilny przy takich prędkościach... ja jechałem Kataną Ay50 prawie 100 km/h i zniosło mnie na drugi pas. To ciekawe jak Ty ja bujałeś Zipem 90 km/h... wiem, że to możliwe, bo widziałem tak stuningowane zipki, ale żeby przy 90 km/h jechać zipem i mówić, że sie ,,frunęło"??[/quote'']

 

Napisałem, że jest cięzki ale chodziło mi tutaj o porównanie Zipa 80 do elite 50. Dla 14-latki na pewno stanowczo za ciężki... A jeśli idzie o frunięcie nad asfaltem o miałem na myśli zerową przyczepność. Nie wiem co Ty uważasz za "frunięcie" ale mnie kojarzy się akurat z czymś "nie do opanowania". Poza tym te 90km/h było realnym osiągiem na całkiem seryjnym zipie (nie wiem czy zauważyłeś ale pisałem że to 80cc).

Pozdrawiam

 

seryjny Zip 80cm3??!! z tego co wiem to nie ma seryjnego Zipa o takiej pojemności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...