Skocz do zawartości

HONDA czy KAWA co mam wybrac???


Rekomendowane odpowiedzi

ale zeby ona byla tylko po szlifie to spoko a ona ma duzo wiecej przejsc:) wiec nie ma sie co pakowac w takie moto;p

a to chyba, że. W takim razie, skoro znasz ten motocykl bardzo ładnie z Twojej strony, że uprzedziłeś :bigrazz: Duży plus dla Ciebie.

 

Wydaje mi się, że Honda to jedne z najleprzych motorów, ponieważ są najsolidniejsze jak to niemcy u nich nie moze być niescisłości ale Kawasaki ...

a co tu mają Niemcy??

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to chyba, że. W takim razie, skoro znasz ten motocykl bardzo ładnie z Twojej strony, że uprzedziłeś :bigrazz: Duży plus dla Ciebie.

a co tu mają Niemcy??

 

 

A to że oni są słynni z dobrej roboty i precyzyjnej:) i jak narazie mam to sprawdzone :icon_razz: i oczywiscie nie mówie że kawasaki to złe motory :0:) tylko mówie że ja mam większe przekonanie do Hond chociaż wrankingu to kawasaki i Hondy sa egzekfo na 1 miejscu :icon_razz:

Edytowane przez aina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to że oni są słynni z dobrej roboty i precyzyjnej:) i jak narazie mam to sprawdzone :bigrazz: i oczywiscie nie mówie że kawasaki to złe motory :0:) tylko mówie że ja mam większe przekonanie do Hond chociaż wrankingu to kawasaki i Hondy sa egzekfo na 1 miejscu :icon_razz:

 

 

Skoro Onda i Kawasaki są na pierwszym miejscu to gdzie jest Yamaha, nie chce wspominać już o Suzuki bo pewnie jak się właściciele dowiedzą to wpadną w rozpacz ....

 

Dzięki Aina za fachowe porady bo ostatnio tutaj właśnie takich brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Onda i Kawasaki są na pierwszym miejscu to gdzie jest Yamaha, nie chce wspominać już o Suzuki bo pewnie jak się właściciele dowiedzą to wpadną w rozpacz ....

 

Dzięki Aina za fachowe porady bo ostatnio tutaj właśnie takich brakuje...

 

 

Nie wiem czy to było powiedziane z ironia czy nie ale suzuki i yamaha są po tych dwuch markach ale uwarzam ze każdy z motych motorów ma swoje wady i zalety nie zaleznie od pozycji w rankingu i każdya jest tylko maszuyna i w każdej chwili może nas zawieść :bigrazz: pozdrawiam

Edytowane przez aina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nadal uwazam, ze Ty myslisz, iz Honda to niemiecka marka.

 

 

A ja uwarzam, że Ty mnie nie rozumiesz bo ja mówie Hondzie sprowadzanej z niemczech :) o to mi chodzi a Honda jest marka japońską tak samo jak kawy suzuki i Yamahy A co do słownika to nie chce mi sie prawdzać każdego błędu w pisowni bo bym więcej wyrazów szukała nie cokolwiek pisała :P:P :)

Edytowane przez aina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukam porady i chce sie dowiedziec co inni sadza o tych motorach ich wadach czy zaletach jak sie sprawdzaja na trasie a jak na miescie, a nie ze jestem glupi bo kupuje taki sprzet;] kazdy od czegos zaczyna:) wiec chce fachowej opini bo chcac cos kupic to trzeba to przemyslec:) a nie porownuj tego do wski bo wske mozesz porownac do skuterka, a nie do moto co ma 120 km:)itd a mieszka ktos w nysie lub pile?? bo ja jestem z katowci wiec nie mam tez tak latwo zeby podjechac i zobaczyc te dwa moto i na nich sobie pojezdzic;/

Mieszkam w Kłodzku ale już w piątek będę w Nysie na cały weekend. Jak cos potrzebujesz to dzwoń 0608 799 871

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...