Skocz do zawartości

Rybol - fotki, filmiki, ogólne wspominki


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Rozliczenie:

-wpłaty od Was wyniosły 975 zł.

-domki i ognisko kosztowały 660 zł.

-kiełbasa, pieczywo, tacki... 313,77 zł.

 

Za 1,23 kupię sobie 0,25l browca i wypije Wasze zdrowie :D

 

Gremlas: jak możesz, to wrzuć na jakiś "normalny" serwer fotki od Astarte, bo sądzę, że pozostałe wszyscy zdążyli już ściągnąć.

 

Pozdr, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o KU*** ... co to jest ???? :eek: :eek: 30 plików i każdy trzeba osobno ściągać ;) nie szło tego wrzucić w całości na rapidshera ? :P

 

Ostro :D

 

 

Kurde Draco to niewiele zostało do CIebie jako podziękowanie za organizację, jak pojedziemy do Kletna w weekend to Ci piffko postawie :flesje: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Kurde Draco to niewiele zostało do CIebie jako podziękowanie za organizację, jak pojedziemy do Kletna w weekend to Ci piffko postawie ;) :D

 

Browar - mi wystarczy to, że Wszyscy ZAJE***CIE się bawili :P

Trochę się obawiałem, że pogoda nie dopisze, ośrodek się nie spodoba, itp, itd... a tu wychodzi na to, że to była jedna z lepszych imprez 4UMowych w tym sezonie :flesje:

Co do Kletna, to pojawie się tam chyba nie prędzzej jak w maju na rozpoczęciu sezonu 2007 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar mial byc normalny serwer wiec dalem,a ze ma ograniczenia to wybacz nic za darmo nie ma i musialem podzielic po 2mb kazdy

 

a co do transferu to nieewiem co jest ja zasysalem fotki z predkoscia ponad 600kb/s

pozdro

 

u mnie jest średnio 4kB/s, a łącze mam 2mBit, niezawodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco....wszystko bylo super, rewelacyjnie i w ogole. Chociaz ja nie mam porownania jak bylo na Kotwicy, ale mi sie tutakj bardzo podobalo.

Jeszcze raz olbrzymie gratulacje za zorganizowanie tego wszystkiego.

 

Astarte, a Ty filmikow nie krecilas??

 

Jak narazie wszystko sciagnelam co bylo do sciagniecia, czekam na reszte :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje fotki sa tu -> http://download.yousendit.com/2D20B7242C417E46

 

Musicie sie zalogowac zeby sciagnac, mozecie uzywac mojego konta:

login: [email protected]

haslo: zimer

 

Jak ktos moze niech przezuci na inny serw bo ten powoduje syndrom bab z rynku :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...