Skocz do zawartości

KOBIETKI!!Organizujemy spotkanko w stolicy Wlkp.


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tfardym czeba być a nie miętkim!

 

Tak z drugiej strony to napisze wam jedna ciekawa sytuację z "pokaż dupę"

Ci co jeżdżą na zloty wiedzą że to standardowy tekst rozkręcania lub jak kto woli fetorzenia czas zacząc.

Na jeden ze zlotów przyjechała rodzina z malutkim synkiem. No i mały się chyba nasłuchał róznych "przyśpiewek". Będąc z mamą w sklepie jakieś kilka dni po zlocie - i stojąc przy kasie nagle zaczyna "pokaż dupę". Mama normalnie nie wiedziała co powiedzieć.A co lubie musieli sobie pomyśleć:biggrin:

 

No co....uczy sie chlopak od malenkosci klimatow zlotowych :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imponująca wypowiedź! :)

Może czas złosić te posty do admina za nabijanie licznika???

A tak w ogóle to kiedy do śledziowa wpadacie laleczki?

 

Zeklabym ,ze nawet bardzo rozwinieta wypowiedz......zdanie nadrzednie i podrzednie zlozone :)

nooo jakies kolejne spotknko moznaby bylo skomponowac.....moze byc nawet w Szczecinie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak w ogóle to kiedy do śledziowa wpadacie laleczki?

 

Dajcie tylko hasło, jak wszystko przypasi to jade.

Szczecin fajne miasto, a i rodzinka i znajomi tam mieszkają fajnie będzie ich odwiedzić.

 

 

A koleżanki Kasiczki tak nie naciskajcie bo sie w sobie zamknie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jesten przykładem skromności i tajemniczości.Ostoja spokoju i normalności!!! :D

 

 

to ja w takim razie jestem BARDZO BARDZO....(podkreślam!!! jak jeden kandydat do sejmiku z bialegostoku:)jeszce raz BARDZO NIEŚMIAŁY :bigrazz: :wink: :evil:

 

myśle że dało sie to zauważyc w LONGU :wink: :D

 

POZDRAWIAM PANIE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa... bo wszyscy motocykliści i motocyklistki to takie skromne i nieśmiałe stworzenia ;-)

Norberto, muszę Ci zdradzic sekret - my w Poznaniu byłyśmy bardzo spokojne - jak nie my, prawda laleczki??? No wiesz, taka nieśmiałośc przy pierwszym spotkaniu :) :)

No a z tym terminem spotkania, to trzeba zacząc myślec - juz się nie moge doczekac :-)

Edytowane przez Vizka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imponująca wypowiedź! :biggrin:

Może czas złosić te posty do admina za nabijanie licznika???

A tak w ogóle to kiedy do śledziowa wpadacie laleczki?

 

Ja jestem bardzo za... :D tym spotkaniem w sledziowie ;) ... juz sie nie moge doczekac gdy zobacze szczecinskie motonitki w "pelnej imprezowej krasie" .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...