Skocz do zawartości

Blokady Jawa robby


robbiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to tylko zębatki... Ja niedawno zmieniłem tylną (na chyba 47 zębów z 55) i różnica jest ale nie tak duża jakiej się spodziewałem. Moto idzie bez zbytniego katowania do 75km/h. Następnym krokiem będzie 70 albo 80cc ale to za sezon lub 2 bo rodzice się martwią :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zmieniles ta zembatke to pod wieksze gory go pchasz ? kekkeke :banghead:

Powiedz mi czy jedziesz to 45km/h juz na maksymalnych obrotach na ostatnim biegu ?

Jesli tak to tylko zembatki a jesli nie to jest blokada ... Proste i logiczne ...

I przestancie mowic rzeczy typu "Wiem ze jedna z blokad jest zembatka" :flesje: omg

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest 4T czy 2T

 

jesli 4T sciagnij tlumik i zobacz jak idziesz bez tlumika jesli idzie o wiele lepiej to masz w tlumiku blokade np moze byc tez w gazniku blokada na mebranach

 

a i jeszcze jesli to 4T to z 50ccm duzo nie wyciszniesz to i tak dobrze idzie jak na 50 4T

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożee widzisz i nie grzmisz.... od kiedy to zębatki są blokadą????

Nie rozumie was.. zmieniasz zebatki jak chcesz zeby moto było silniejsze lub szybsze i tyle... to nie są blokadu. Blokada tylko na wydechu, gazniku, module moze jeszcze cos czesi wymyslili..

moze ewentualnie stojan, ale z tym to tyylko sie w małych hondach spotkałem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że zębatki (dokładnie przełożenie) są blokadą i niema co nawet się zastanawiać, jak ci sie biegi kończyły i teraz po zmianie dalej ciągnie jak powinien to ok, poszukaj najpierw blokady na gaźniku, zwężki albo podkładek nad przepustnicą, potem tłumik morze być zmniejszony przelot zapłon weź pod uwagę tez.

Edytowane przez JaWaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z ciekawości: jaki to ma gaźnior i jakie są czasy O/Z zaworów?

Można kupić silnik 125cc do tego - jechałem na chińskim DAXie z takim motorem - idzie jak burza :P Facet miał też Jawkę robby 107cc, ale za cenę 5 czy 7kpln można kupić sporo fajniejszych motocykli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...