Skocz do zawartości

jak zakończyłem swój weekend


filon89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siadła mi elektryka dokładnie tydzień temu ale co tam. Smigam tylko w weekendy więc i teraz postanowiłem pojechać umówić sie na jutrzejsze latanie z kumplami i po powrocie do domu zająć się elektryką. Wracając do domu dokładnie 5km od domu policja stała za mną na światłach. Miałem dobrą opcję do ucieczki gdyż zanim zatrzymałem się na pool posision było żółte światło mogłem śmignąć. Panowie niebiescy zatrzymali by się na czerwonym i w ten sposób zgubił bym ich. Ale nie zobaczyłem niebieskich w lustrku to pomyślałem jade przepisowo. I zatrzymali mnie niestety świateł brak - dowód rejestracyjny zatrzymany. Ja wqrwiony na maxa cieszyłem sie jak głupi, że skończyło się na upomnieniu. Ale cóż taki los. Jednym słowem piątek 13. Szczęście w nieszczęściu że niecałe 500m od tego miejsca był warsztat motocyklowy i dałem do naprawy. Moto bedzie robione dopiero w poniedziałek ja moge odebrać dopiero w piątek (całe szczęście że już nie 13). I dzięki temu skończyłem weekendowe latanie. Dół na maxa koniec sezonu tuż tuż a ja mam takiego klopsa. Czy może ktoś wie gdzie mam dowód odebrać policja mi mówiła ale ja niestety zapomniałem z tych nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wie gdzie mam dowód odebrać policja mi mówiła ale ja niestety zapomniałem z tych nerwów.

 

w wydziale komunikacji z tym, że jeśli gliniarz Ci powiedział, że dowód będzie wtorek-środa to może odbierzesz go w piątek (ja tak miałem :[ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o dowód sie nie martwie. Zatrzymali dziś moto odbieram dopiero w piątek. Policja powiedziała, że jeśli dziś nie odbiore to do odebrania nie pamiętam gdzie ale dziękuje wam za wyjaśnienie. Badanie techniczne niby 2x 20zł ale ja sie martwie ile za naprawe moto. Dałem do Sakowicza w Słupsku a spotykam się z samymi fatalnymi opiniami i każdy z kim gadam na temat, że moto zostawiłem u niego mówi: "źle skasuje minimum 100za byle drobiazg". Ach te koszta chociaż są również bardziej wydatkowe pasje. Najgorsze jest to że straciłem tak piękny pogodowo (chyba ostatni) weekend tego sezonu. Ale cóż życie.

w wydziale komunikacji z tym, że jeśli gliniarz Ci powiedział, że dowód będzie wtorek-środa to może odbierzesz go w piątek (ja tak miałem :[ )

A za co dowodzik straciłeś? Widze że ten sam wiek to może to samo?

Edytowane przez filon89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...