Skocz do zawartości

Jak myjecie swoje sprzęty...???


Rekomendowane odpowiedzi

omijaj chlodnice, lancuch i elektryke a bedzie dobrze:)

 

jak facet ktory ma John McGuinness za sasiada tak mowi to trzeba sluchac :icon_mrgreen:

ja osobiscie nigdy zadnego strumienia wody nie uzywam tylko mokra szmata zamoczona w szamponie zmywam a druga mokra szmata splukuje. potem smaruje wszystko co sie da i spoko

wszystkich woskow, plynow itd to mam cala baterie praktycznie do kazdej czesci motoru a kola tez woskuje co sprawia ze brud i pyl hamulcowy tak sie do nich nie przyczepia

lancuch smaruje Motul co 500km albo 2 tygodnie - co wczesniej wypadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myje różnie zależy jak moto jest brudne :smile: jak jeździłęm troche po bezdrożach to myłem myjką ciśnieniową bo gąbką albo czy szczotką bym się chyba skończył :smile: a normalne sprzęty do jazdy po drodze to podobnie jak poprzednicy tylko ja ochlapuje cały sprzet wogą lekko nie za bardzo szczotka z miękkim włosem na szczotke troche płynu do mycia samochodówk czsami z woskiem (nie pamiętam nazwy) i spłukuje wodą tutaj zależy od czasu czy szybko czy nie ale z reguły w okolicach elektryki i paliwowych spraw oszczędzam na wodzie :icon_mrgreen: zawsze po umyciu jakimś płynem moto przeczyściłem jakąś szmatką najlepiej coś w stylu polaru, i jeszcze oczywiście zalezy od czasu i chęci czasami woskiem albo czymś w tym stylu :smile:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...