Skocz do zawartości

Jak zbudowac chopper-a


jarcoon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zwracam sie z ogromna prośba o pomoc .

 

Mianowicie czy wiecie skad mozna zaczerpnać informacji na temat jak zbudowac motor chopper????

Czy skad mozna wziac jakies wskazowki , schematy itp ..

 

BARDZO PROSZE KAZDEGO KTO BY COS WIEDAIAL SLYSZAL O INFO :

 

[email protected]

 

[email protected]

 

Z GORY DZIEKI I POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dziale mechaniki jest temat 'budowa. chopper'. jest tam trochę info. poszukaj.

a tak w skrócie, to najpierw musisz zdecydować, na jakim silniku i jak napędzany, jakie tylne koło, potem robisz ramę pod silnik i rozstaw tylnego koła (przy twardym zawieszeniu), robisz bak, miskę oleju, no dajesz całą niezbędną resztę. to tak w stylu old school. reszta jest inwencją autorską

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam budowa choppera nie jest taka prost potrzeba dużo cierpliwości ,chęci i zaangażowania w to co sie robi ,ale jak już chcesz budować to wskazówki nizbędne są na tej stronce przejżyj uważnie bo to podstawa do budowy http://64.172.168.34/cgi-bin/discus/discus.pl?pg=topics a następnie zastanów sie ile masz sianka i wedle tego mniej więcrj jak to długo będziesz robił 1,2,3,lata .

dam tobie taką małą podpowiedż jeżeli chcesz czopera to se kup starszego będzie taniej a jeżeli chcesz mieć swojego jedynego na świecie to najpierw kup se silnik potem skrzynie bieów, zrób stół do ramy i gnij rury spawaj ,przymierzaj wolno spokojnie czasu trochu zleci ale ty bedziesz miał co se zrobiłeś.

ja robie bryczke na silniku audi A6 2,6 V6 nie jest duzo wiekszy od silnika 1.8 HD ale zdecydowanie tańszyróżnica 15000zł bo starszego silnika HD nie kupisz a myśle ze interesuje cie pożądna bryka .

pozdrowionka

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dlatego ze niemam kasy zbyt ? to silnik jest z audi a nie typowy z moto .

drugą sprawą bardzo wazną dla mnie jest to ze to bedzie maszyna jakiej jeszca nikt nie ma baza to silnik audi i skrzynia BMW 110 może wytrzyma jak nie to sprubuje wsadzić automata

orginalnego koszt silnika 3000zł koszt skrzyni 2000złdopasową do tego rame i powinno wolno sie skłdać , ciekawi mnie tylko czy ta skrzynia ma przełożenia sportowe po przełączeniu . zobaczymy ,ja składam motor

i mam do tego kupe czasu 2,3 lata ale w końcu wyjade tak jak poprzednimi ,powiem szczerze tu chodzi o natchnienie przy tworzeniu bryki a nie odwalenie jakiegoś padła żeby było

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...