Skocz do zawartości

Aprilia AF1 125 Proszę o pomoc ;] PILNE !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę sobie kupić Aprilke AF1 rok. prod. 1990-1993 i chciał bym się zapytać jakie jest wasze zdanie o niej ... ?

W jakim przedziale cenowym znajduje się ten motor oczywiście jak jest w miarę dobrym stanie !

Chciał bym też wiedzieć czy osoba o wzroscie 170cm nie będzie miała problemów z dosięgnięciem nogami do ziemi :)

To bedzie zapewne mój pierwszy motor, więc chciał bym również wiedziec czy śmiało mogę się na nim uczyć jeździć, ponieważ jeszcze tego nie umiem :biggrin: , oraz chciał bym jeszcze wiedzieć gdzie znajdują się w polsce mniej wiecej w okolicach woj. Lubelskiego Giełdy Motocyklowe gdzie nie bedzie problemu ze znalezieniem Aprili AF1 125 ...

 

Pozdrawiam i proszę o szybką pomoc :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AF1 125 to poprzedniczka RS 125 - a wiec model dawno wycofany z produkcji. Coraz mniej sztuk jezdzi na naszym rynku - a jesli juz sie jakas trafi to ostro zjechana (co prawda dobry silnik, ale jednak 2T).

 

Łatwiej bedzie cos doradzic jesli powiesz jakie srodki masz na zakup maszyny?

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posadam aprilie AF1 1990 co powiedziec przy 173cm wzrostu spoko zdosiegneiciem wienc to nieproblem dobre sztuki w pzredzale cenowym 3500-4000zł silnik to rotax 123 winc ten sam co do 97 roku włoncznie jest mocniejszy od tych nwych czyli 122. Z cześcimi dokałdnie tak samo jak do nwych RS czyli. Hu*** ja osbisice jako motor moge polecić ale jak coś ci sie sie zepsuje w śoedku sezonu to pewnie bedze stracony. O czesice trudno mozna zdobyc wszytsko ale czeka sie neisamowice dłógo. Sam motor włsciwosći takcyjne V-max 0-100 to jak dmanie najlepj z 125. Zbiera sie spoko. Ja mam dodstkowo kit 160cc wic to juz wogule spoko śmiga. Ale jak amm być szczery odpusic bym to sobie po pzrejsciach z moją. Poczekał i kupił coś 4T. 2t oprucz oczywstych zalet mja to ze sie PI****** ienc ja osobisice troche załuje zakupu mi mo iż zdobyłem na niej sporo umiejetnosci lilometrów nawinołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mozesz mi powiedziec o tym : http://moto.allegro.pl/item131973358_april..._na_kat_a1.html

 

 

albo : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M293655

 

or : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M297724

 

 

tam pisza że osiagaja im v.max 150 - 180 km/h ;] to jest mozliwe ?

 

Proszę looknijcie ;]

Edytowane przez theonekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym pierwszym nieiwle mozna powiedzieć spzredajacy nic nie napsiał wsumie. ten drugi odpusć star wersja na tulei zeliwnej. A ten ostatni jak by był zgodny z opisem to było by ok al etrzeba jechaćzobaczyc zmiezyc kompresje pzrecehać sie. Jak cośna śląsku jak byś transport załtwił moge pomuc pojeziłęm sporo na 125 2t trcohce pojecie mam. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci radzę: zastanów się czy napewno chcesz kupić aprilie :buttrock: :bigrazz: :biggrin:

większość opinii jakie słyszałem na temat tej marki ...... szkoda gadać.

Razem z kolegą ciągle walczymy z jego aprilią i powiem Ci że to chyba się skończy tym, że ją podpali albo wrzuci do Wisły :biggrin:

Ja osobiście uważam, że włosi nie potrafią zrobić niczego bez fuszerki - wyrobienie tej opinii kosztowało mnie naprawdę ciężkie pieniądze.

Dopóki motor jest sprawny - jazda na maksa i wszystko inne wysiada :notworthy:

Ale niech coś zacznie szwankować - to tylko w łeb sobie palnąć :notworthy:

Jeśli ktoś Ci poleca taki motorek to znaczy, że go Bóg oszczędził i dał mu udany egzemplaż. Niestety w 75% przypadków Bóg nie pomaga.... tylko wymiana na japońca

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...