Skocz do zawartości

Od strony prawnej.


tarkin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak odroczyc to ci mogą zupe na stolowce za to ze kolege pobiles Jezeli nie jestes pod wplywem alkocholu to nic nie odraczają

 

powiem ci tak kumpla dorwali na MZ ma 16 lat i wjebali mu odroczenie na zrobienie prawka do lat 20 wiec nie kluc sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt ci nikt nie może zrobic jak jedziesz 125/50 albo i nawet 1000/50 jeśli jest na dowodzie napisane ze to motorower nie maja prawa byc mechanikami zeby sprawdzic ze to motocykl najwyżej mogą dać to do kontrol technicznej i dopiero wtedy może zażadac prawko A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt ci nikt nie może zrobic jak jedziesz 125/50 albo i nawet 1000/50 jeśli jest na dowodzie napisane ze to motorower nie maja prawa byc mechanikami zeby sprawdzic ze to motocykl najwyżej mogą dać to do kontrol technicznej i dopiero wtedy może zażadac prawko A

Nie wiem dlaczego uważacie że gliny to takie tłuki... przecież jak pojedziesz 125 to mało który sie nie skapnie :) a za to że jest na 50 jeszcze można mieć większy syf... no chyba że trafisz na leniwca który nie będzie się fatygował żeby sprawdzić to sie uda :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, no w sumie mandatu nie dadza mi jeszcze przez 2-3 lata, ale mimo to reszta mozliwych do zaliczenia atrakcji mnie odstrasza - dzieki :)

trzeba jednak troche pojezdzic 50 ccm :buttrock:

no moze ty nie dostaniesz mandatu ale za to twoi rodzice będą znali wygląd sali sądowej na pamięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec dzieki za te posty, tylko martwi mnie ta 'obowiazkowa' blokada do 45km/h. tluc sie po miescie skutem z taka predkoscia? nienormalne. zwlaszcza, ze rowerem z pogieta felga czesto dobijam do 40. jeszcze kiedy przeczytalem wczoraj, ze chlopakowi zmierzyli przy kontroli vmax i wzieli skut - to w ogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam. Ja jak motorowerem to zawsze odblokowanym latalem i nikt sie nie czepiał. Kiedyś na suzuki ts 50/70 lecialem 85km/h i mnie zatrzymali. Ale papierki byly, powiedzialem że świerzo remont koledze robile ale ze na nicasilu to chcialem zobaczyc na bocznej drodze do ilu sie rozbuje. Panowie ze nie wiedzieli co to nicasil zrobili glupia mine i z upomnieniem mnie puscili.

Ale wszystko zależy od policjanta i od CIEBIE.

Jak bedziesz zbytnie "cfaniakował" to Ci dowalą coś dobrze. A jak bedziesz sie zgadzal ze zle zrobilem i tylko lekko nagniesz fakty powinno być ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozwiązanie...Ostatnio przeczytałem odnosnie pojemnosci..Jest tam napisane "Motorower jest to pojazd który nie rozwija prędkośći powyżej 45 km/h.. W przeciwnym przypadku należy niezwłocznie udać się na stację kontroli pojazdów(...) " Więc jak komuś simak leci 60 wiec na OSK i powiedziec ze chcecie zarejestrowac go na A1:D

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...