Skocz do zawartości

forward control Virago


dwaPe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przymierzam się do zakupu lub zrobienia podnóżek wraz z dźwignią hamulca i zmiany biegów w Virago 1100.

Ogladałem zdjecia takiego zestawu firmy Cromac i mam możliwość zakupu za około 880 zł (jak dla mnie kupa siana). Mam 186 cm wzrostu i standartowe podnóżki wydają mi się trochę mało wygodne, więc pomyślałem żeby coś takiego zamontować i tu się rodzi pytanie czy jest to de facto wygodne no i bezpieczne bo wysunięte zbytnio nogi do przodu utrudniają manewrowanie motocyklem np. w mieście. Macie może z tym jakieś doświadczenie ? Od razu powiem Wam że typowe spacerówki mam zamontowane, ale przekładanie nóg tam i z powrotem jest mało praktyczne no chyba że jedzie się na trasie np. A4 :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podesty zamiast podnóżków i do tego zrobiony mechanizm do biegów na "palce-pięta". Wygodne to jak cholera :icon_mrgreen: Do tego jeszcze zwykłe spacerówki na gmolu i tylko śmigać :biggrin: Z przekładaniem nóg nie jest tak strasznie. W mieście nogi na podestach i mieszanie biegami a w trasie nogi do przodu i jaaaaazdaaaa :buttrock:

 

Jak będziesz mógł to podjedz na zlot w Rybniku 14.X. to sobie obejrzysz jak to wygląda u mnie. Spotkanie będzie i tak pod radiostacją w Gliwicach około 14-14.30 (więcej szczegółów - >tutaj<).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz mógł to podjedz na zlot w Rybniku 14.X. to sobie obejrzysz jak to wygląda u mnie. Spotkanie będzie i tak pod radiostacją w Gliwicach około 14-14.30 (więcej szczegółów - >tutaj<).

 

dzięki za informację ale prawdopodobnie w tych dniach będę w Warszawie i nie dam rady podjechać (a szkoda). Jeśli masz jakąś fotkę na której widać Twój patent to podeślij na priv albo daj linka, jeśli możesz oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, 05:58

 

Krasnal co Ty spania nie masz ??? :) :)

 

PS. Dzięki za foto. Podłogi fajne ale chyba nie są zbytnio wysunięte w stosunku do oryginalnych podnóżek ? Pisałeś coś, że masz też spacerówki na gmolach ale tam ich nie widać. Zresztą faktycznie najlepiej by było się przymierzyć do tego, bo samo oglądanie na fotkach to niewiele daje. Może uda mi się wyjazd do W-wy przełożyć na koniec miesiąca to wpadłbym :( do Rybnika ,przynajmniej byśmy się poznali osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrące się może nie w temacie podnóżków ale ewentualnego spotkania przy okazji tzw. RYBOLA i wizyty w okolicy Radiostacji Gliwickiej, ponieważ mieszkam dosłownie 400m od radiostacji [Lubliniecka 12] i chętnie bym się spotkał ponownie z tzw GRUPĄ Krasnala Bogatyńskiego :( jak i poznał z Tobą dwaPe :), bo w końcu moglibyśmy coś od czasu do czasu razem wymyślić :) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłogi fajne ale chyba nie są zbytnio wysunięte w stosunku do oryginalnych podnóżek ? Pisałeś coś, że masz też spacerówki na gmolach ale tam ich nie widać.

Nie mam pojęcia w którym miejscu są oryginalne podnóżki, bo moto kupiłem już z podestami. Być może nie są zbyt wysunięte do przodu, ale tą funkcję pełnią spacerówki. Nie ma ich na tamtej focie bo robiłem ją w zeszłym roku, a gmola zakładałem w tym :)

 

Co do spotkania w Gliwicach to proponuję śledzić temat Rybnika (link w drugim poście) bo ze względu na zamkniętą "betonkę" dojazd pod radiostację stoi pod znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdziesz to poproszę

Roman ze Starachowic robi i zakłada wysunięte podnóżki do Virago , Intrudera , Drag Stara , Shadow . Byłem u niego na początku sezonu i zapłaciłem 560 zł. z zamontowaniem ,ładny wygląd i wygodniej się jezdzi ,ogólnie dobrze wydane pieniądze. Telefon do Romana 0694918420 , 0412740393. Pozdrawiam Darek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wysunięte podnóżki w Virago 535. Przeróbkę zrobił Niemiec, a ja kupiłem motor od niego. Jazda jest bardzo dobra. Przeróbka nie przeszkadza przy jeździe po mieście, choć przy bardzo ostrych zakrętach można obetrzeć podnóżką o ziemię. Mam 178 cm i wysunięte podnóżki dorze wpływają na wygląd przy tak małym motorze. Ale tyle kasy?.... No, nie wiem czy nie warto byłoby to zrobić "domowym" sposobem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...