Skocz do zawartości

Klejenie plastków help!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem, pękł mi zadupek przy lampie w mojej hondzie cbr, a niestety nie mam tego kawałka i pozostał mi ubytek wielkosci 10x5 cm...Czy jest jakas metoda dosztukowania jakąś żywicą?? jak ktos zna to niech poda jakieś adresy z najlepiej z Wawy gdzie moge to zrbić.

 

Pozdrawiam i dzieki za pomc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, pękł mi zadupek przy lampie w mojej hondzie cbr, a niestety nie mam tego kawałka i pozostał mi ubytek wielkosci 10x5 cm...Czy jest jakas metoda dosztukowania jakąś żywicą?? jak ktos zna to niech poda jakieś adresy z najlepiej z Wawy gdzie moge to zrbić.

 

Pozdrawiam i dzieki za pomc

 

Witam!

Ja kleiłem dwuskładnikowym wynalazkiem o nazwie "Poxilina".

Pięknie trzyma, żadnych problemów. To jest jak plastelina, a po wyschnięciu (10min) prawie jak metal. U mnie się sprawdziło.

pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie nei polecam zadnej poxiliny ani poxipolu na tak duza dziure! wbrew pozorom motocykle mocno wibruja i predzej czy pozniej taka niczym nie podparta/wzmocniona skorupa odpadnie!

jedyna sensowna metoda naprawy jest zrobienie czegos takiego:

1.kupujesz metalowa siatke (np.maskownica z glosnika)

2.opalarka lub duza lutownica kolbowa delikatnie(tak zeby nei przegrzac,przepalic plastiku) wtapiasz w swoj oryginalny zadupek wczesniej wyprofilowana siatke...aha i niech siatka zachodzi na plastik na min.2cm zeby to pewnie wtopic!masz juz teraz powierzchnie :-)

3.jesli chcesz to teraz wlokno szklane+zywica lub poprostu szpachlujesz szpachlowka z wloknem a potem wykanczajaca(szpachlowki poliestrowe wystarcza w zupelnosci)

4.potem juz tylko wykanczas i gotowe do malowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo, jeszcze pytanko gdzie moge dostac taka zywice badz wlokno szklane?

 

zywice i wlokno dostaniesz napewno w sklepach modelasrkich i na 99,9% w sklepach Snieżki - czy jak tam to sie nazywa,w kazdym razie z farbami do scian itp..dostepne sa tez takie "reperaturki" z firmy Novol za ok.15zl - w kpl.jest zywica i dosc spory kawalek maty szklanej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...