Skocz do zawartości

amortyzatory Ohlins


madriana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylny amortyzator Ohlinsa kosztowałby więcej niż warte jest ER5 (zakładam że do tego moto chcesz kupić). Proponuje udać się do salonu Kawasaki i tam dowiedzieć się co proponują oryginalnie i czy mają jakieś opcje z katalogu akcesoriów.

Edytowane przez karol1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylny amortyzator Ohlinsa kosztowałby więcej niż warte jest ER5 (zakładam że do tego moto chcesz kupić). Proponuje udać się do salonu Kawasaki i tam dowiedzieć się co proponują oryginalnie i czy mają jakieś opcje z katalogu akcesoriów.

 

 

Czesc

masz racje, kosztuje wiecej niz moja ER-a. Oryginalne polecane z kawasaki nie sa zadowalajace bo motorek skacze jak piłka. zamienniki tez mialam i niezbyt udane sa (juz mnie na zakrecie na garbie wyrzucilo z sidzenia). Moze jakies pomysly co mam zamontowac?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję porozmawiać z Bartkiem Brendlerem z Gdańska, albo z Sanchezem spod W-wy. Zajmują się profesjonalnie tuningiem zawieszeń, ustawiają pod indywidualne preferencje. Moje zawieszenie przód i tył robił Brendler i mogę jak najbardziej polecić. Kosztowo może to być dośc atrakcyjne-zamiast wymieniać od razu na Ohlinsy, zrobić sobie taki tune-up. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję porozmawiać z Bartkiem Brendlerem z Gdańska, albo z Sanchezem spod W-wy. Zajmują się profesjonalnie tuningiem zawieszeń, ustawiają pod indywidualne preferencje. Moje zawieszenie przód i tył robił Brendler i mogę jak najbardziej polecić. Kosztowo może to być dośc atrakcyjne-zamiast wymieniać od razu na Ohlinsy, zrobić sobie taki tune-up. Pzdr.

Jarek daj namiar do tego bartka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sprobuj amory od innych kawasaki??

ja jak mialem bandita 400 to zapodalem amor od gsxr750w - pasowal:)no i lepszy byl duzo

 

swiatełko w tunelu..... bo każdy mi mówi: z innego motocykla nie pasuje... ale może jednak da sie dostosowac... :)

dzieki za porady, rozjasnily mi troche w glowie.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...