Skocz do zawartości

Dupcie na motorach(dzis na Nowym Świecie)


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziesiejsza refleksja po pobycie motor coś tam szoł na Nowym Świecie. Po obejrzeniu motorków na które na mnie nie stać (np>charlej fat boj), zacząłem obserwowac przyjezdnych. No iiii....... Poru kolesiów na gsx-r i bladych, etc a nimi ich dupcie. Jezdzili sobie, one bez kasków o ubiorach juz nie wspomnę. Panienienki w mini, stringi na wierzchu bo nóźki wysoko, biusty az kłuja w oczy, buzie roześmiane. A było to chwile po tym jak był pokaz odzieży retbike jak faceta ciagneli za kładem i widac było co zostało z jego ciuchów, więc analogia jednoznaczna co stało by sie z buzkami i tipsami owych dupeczek.

Ale ogólny luz, lans i twarze roześmiane.

Ciekawe co na to nasze Panie motocyklistki i panowie powiedzieli przedciez jakas odpowiedzialność za pasazera jest. Pytanie do pań jesli zabieraja plecaki.

Czy juz nie ma myslenia w narodzie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz Fidelek mistrz prowokacji :P ,znow puscil temet rzeke........no coz,bywaja i tacy dla ktorych,widok kompletnie nieubranych ludzi na motocyklach wzbudza zachwyt .........w ogole nie chce mi sie kometowac sytuacji w ktorych widze takich ludzi jak opisales!!I tak jak mowilam wczesniej niech sobie jeden z druga obejza pare filmikow ludzi po szlifach,jezdzacych tylko bez kurtek....,a moze dotrze cos do tych pustych pal.....zanim pojada sie lansowac po "wiosce"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz Fidelek mistrz prowokacji :P ,znow puscil temet rzeke........no coz,bywaja i tacy dla ktorych,widok kompletnie nieubranych ludzi na motocyklach wzbudza zachwyt .........w ogole nie chce mi sie kometowac sytuacji w ktorych widze takich ludzi jak opisales!!I tak jak mowilam wczesniej niech sobie jeden z druga obejza pare filmikow ludzi po szlifach,jezdzacych tylko bez kurtek....,a moze dotrze cos do tych pustych pal.....zanim pojada sie lansowac po "wiosce"

 

A co was obchodzi kto w czym jeździ, co to wasze pośladki?? jazda jeździe nie równa, nie widzę nic złego w powolnym cruising'owaniu po nowym swiecie w wyżej opisanym stroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co was obchodzi kto w czym jeździ, co to wasze pośladki?? jazda jeździe nie równa, nie widzę nic złego w powolnym cruising'owaniu po nowym swiecie w wyżej opisanym stroju.

 

zgadzam się , w takim razie po co jeździć w ogóle motocyklem ? autem bezpieczniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co was obchodzi kto w czym jeździ, co to wasze pośladki?? jazda jeździe nie równa, nie widzę nic złego w powolnym cruising'owaniu po nowym swiecie w wyżej opisanym stroju.

 

Powolnym....hahahaha,chyba sam nie wierzysz w to co piszesz.....przepraszamy pana bardzo juz nie bedziemy sie interesowac... :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem widzę gości ubranych w super skóry, ochraniacze, super kaski a z tyłu dziewczynka w za dużym kasku i cienkich spodenkach. Ci supermeżczyźni są w razie co bezpieczni, a ona? Różnica jest taka, że laska nie wie jakie są konsekwencje dla cery paru metrów szflifu. Jest jazda i jazda oraz wypadki i wypadki. Brak wyobraźni powinien być karany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolnym....hahahaha,chyba sam nie wierzysz w to co piszesz.....przepraszamy pana bardzo juz nie bedziemy sie interesowac... :P :D

 

A widziałaś tych ludzi??

 

Bo nie wierze że jechał z tą dziewczyną 250 po siekierkowsim...

 

ps. najlepiej będzie jak każdy zadba o siebie.

Edytowane przez 01kriters
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziesiejsza refleksja po pobycie motor coś tam szoł na Nowym Świecie. Po obejrzeniu motorków na które na mnie nie stać (np>charlej fat boj), zacząłem obserwowac przyjezdnych. No iiii....... Poru kolesiów na gsx-r i bladych, etc a nimi ich dupcie. Jezdzili sobie, one bez kasków o ubiorach juz nie wspomnę. Panienienki w mini, stringi na wierzchu bo nóźki wysoko, biusty az kłuja w oczy, buzie roześmiane. A było to chwile po tym jak był pokaz odzieży retbike jak faceta ciagneli za kładem i widac było co zostało z jego ciuchów, więc analogia jednoznaczna co stało by sie z buzkami i tipsami owych dupeczek.

Ale ogólny luz, lans i twarze roześmiane.

Ciekawe co na to nasze Panie motocyklistki i panowie powiedzieli przedciez jakas odpowiedzialność za pasazera jest. Pytanie do pań jesli zabieraja plecaki.

Czy juz nie ma myslenia w narodzie? :crossy:

 

 

Kiedy wiozę w puszce pasażera , to nie ruszę dopóki nie zobaczę pozapinanych pasów.

Tejże ( oczywiscie odpowiednio zmodyfikowanej ) zasady trzymałabym sie i na moto , jako , ze jestem dość zasadnicza w kwestii bezpieczeństwa osób , które przewożę czymkolwiek, czyli kask, buty, rękawice, pełne ubranko ( no dobra mogą być dżinsy - nie kazdy ma skórzane portki w szafie ).

Trzymałabym sie , ale......

Ale ŻADNA !!! ŻADNA !!!!! ŻADNA DUPECZKA nie wskoczyła mi nigdy na moto!!!!!!

DLACZEGO???????????????

Fidel no powiedz mi!!! Co jest ze mną nie tak?????????

A moze dlatego, ze Honda CB 450 to nie motocykl , tylko MOTORYNKA??????????!!!!!!!!!!!!

:P :D :crossy:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo pasażera, to miałem okazje się wykazać wczoraj. Otóz mój kumpel zarywa do pewnej panny :D Jest młodszy i ma simsona... Zaproponowałem mu wypad nad wodę, żeby wział ta panne a ja wezme jej kolezankę :crossy: [ cała 4 sie zna - znajomi ] Umówiliśmy się, napisalem dziewczyną żeby się ciepło ubrały [ planowaliśmy tylko oglądać zachód :lalag: ] Ta z którą miałem jechac przyszła w cieniutkiej bluzce i bluzie... Ja niestety mam jeden kask, ale przewidziałem to i wział kurtke :crossy: Ponieważ nad wodę jechaliśmy lasami itd oddałem jej kask a w drodze powrotnej [ masssiv zimno ] dałem jej kurtke i swoja bluze [ drugą miałem w plecaku] I tak ubrany plecaczek dowiozłem wolniutko lasem do domu :-))) [ dziewczyna do ktorej zarywał kumpel sie przygotowała porządnie :wink: ] Dbanie o plecaczek przede wszystkim ... Nie ma stroju ... jeżdze wolniej ....Pozdrawiam :crossy:))) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziesiejsza refleksja po pobycie motor coś tam szoł na Nowym Świecie. Po obejrzeniu motorków na które na mnie nie stać (np>charlej fat boj), zacząłem obserwowac przyjezdnych. No iiii....... Poru kolesiów na gsx-r i bladych, etc a nimi ich dupcie. Jezdzili sobie, one bez kasków o ubiorach juz nie wspomnę. Panienienki w mini, stringi na wierzchu bo nóźki wysoko, biusty az kłuja w oczy, buzie roześmiane. A było to chwile po tym jak był pokaz odzieży retbike jak faceta ciagneli za kładem i widac było co zostało z jego ciuchów, więc analogia jednoznaczna co stało by sie z buzkami i tipsami owych dupeczek.

Ale ogólny luz, lans i twarze roześmiane.

Ciekawe co na to nasze Panie motocyklistki i panowie powiedzieli przedciez jakas odpowiedzialność za pasazera jest. Pytanie do pań jesli zabieraja plecaki.

Czy juz nie ma myslenia w narodzie? :D

 

Wole takie dupcie niż bractwo odblaskowych kamizelek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole takie dupcie niż bractwo odblaskowych kamizelek :D

 

Jak bede mial okazje Cie kiedys poznac na zywo to przypomnij mi zebym Ci kupil browara za ten tekst !! Hahahaha... :crossy: :crossy: Czesto laski same nie chca zakladac takich ciuchow (skory, ochraniacze itd.) bo uwazaja, ze wygladaja w tym komicznie... Ja tam jak jezdze z panna to raczej staram sie jechac powoli i bez szalenstw, ale nie pozwolilbym jej wejsc na moto w miniowie... Nie chodzi tu tylko o bezpieczenstwo, ale poprostu nie lubie jak ktos wpatruje sie w tyleczek mojej dziewczyny... A skubana ma ladna pupcie :P

Edytowane przez CbR600f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...