Skocz do zawartości

cagiva mito


Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam pytanie,mianowicie chciałbym kupic cobie cagive mito 125 znaczy sprowadzic z włoch rocznik 93 bardzo zadbany i chciałbym sie zapytać jakie są blokady (znaczy np jakaś blokada do ilu blokuje itp ze np pierwsza 11kw blkuje) i chciałbym się zapytać poniewa gościu pisze ze ta mito 17kw i jedzie tylko 130 czy mozliwe ze ma jakies blokady czy ze poprostu jakaś słaba wersja ,czy tez mito z włoch mają mniejszą moc?? a tez zauważyłem ze wszystkie mito w ełoszech to są z mocą 11 kw w niemczech tak samo i w innych krajach tak samo (one mają blokade do 11 kw czy poprostu słabsze wersje)

 

 

z góry dziękuje

pozdro,Bartek

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 11Kw to 15km czyli jest to maksymalna moc jaką mogą mieć motocykle rejestrowane na Kat A1 ruwniez w polsce a ta moc moze być tylko wpisana w dowodzie. A zeczywista moze być inna. Jezidziłem Mito 93 również z włoch całkiem miło się tym jezidziło. Oczywsice było zupełnie odblokowane. Blokady to najczesicej moduł wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to 11kw to jest zablokowany poto zeby mozna było legalnie jezdzic na a1 tak?? a a jesze mam pytanie dot tej mito z 93 roku bo przymiezam sie do niego i mam pytanko bo gosciu tam pisze ze on ma 17kw i jedzie 130 na godz czy to moze byc jakas słabsza wersja czy poprostu jesze gdzies moze miec blokade.

 

z góry dzieki

pozdrowienia

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mieć jescze gdześ blokade byćmoze w innych krajach albo latach było ogranicznie do 17KW stąd ta moc.

Ta na której jechałem szła około 160km/h

 

ale ty pisałeś przecież wyżej ze tez miałeś rocznik 93 z włoch więc juz sam niewiem jak to jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodiz mi o to że niewiem czy w 93roku w włoszech niebyło ogranicznia np. do 17KW. Pozatym w nektórych krajach ozna było nabyc wersje otwartą jak i zablokowaną.

 

 

ale jak kupie 11 kw to p[oznije moge odpblokowac i zwiekszyc moc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna. A jak, to uzyj wyszukiwarki na forum na stronie www.125.pl.

 

bo właśnie boje sie ze kupie 11kw i ze to będzie maks ze te sprowadzane z włoch to mają tylko taką moc i nieda sie odblokować moze dam link http://cgi.ebay.it/CAGIVA-MITO-EV-125-DEPO...1QQcmdZViewItem i powiedzcie czy na pewno będzie mozna odblokowac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo właśnie boje sie ze kupie 11kw i ze to będzie maks ze te sprowadzane z włoch to mają tylko taką moc i nieda sie odblokować moze dam link http://cgi.ebay.it/CAGIVA-MITO-EV-125-DEPO...1QQcmdZViewItem i powiedzcie czy na pewno będzie mozna odblokowac ??

Tak, na pewno. Po odblokowaniu Mito ma 35 KM (nie wiem ile to kW, w kazdym razie wiecej niz 11 :)).

I tak jak kolega wyzej napisal powinna isc w granicach 180 km/h. Jeszcze taka nowiutka... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a jeszcze chciałem sie zapytac czy wicie moze:

1.czym rozni sie stara caigva a czym evo??

2.czy ta stara jest większa??

3.która bardziej bezawaryjna??

4.czy były jakies zmiany w silniku ??

5.czy do obu modeli czesci sa dostepne tak samo??

 

z góry dziękuje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...