Skocz do zawartości

Chyba skrzynia?


profaner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisalem juz o moich problemach z ladowaniem w jawie i wydaje mi sie ze wszystkiemu jest winna skrzynia biegow! jak sie napysli to wszystkie biegi wchodza bez oporow i kontrolka luzu dzila! jak cos sie z**bie to nie moge plynnie biegow zmieniac np mam tylko 1,2 lub 3,4 to jest strasznie upierdliwe bo musze czasem brac zakrety na 3 a wtedy to kontrolka od ladowania pali sie na bank! Pozniej mam problemy ze znalezieniem luzu tzn wrzuce jeden a 2 juz niechce i luz tez nie chce wejsc! Jak postoi troche w garazu wlaze kluczyk to kontrolka luzu znow sie pali jak gdyby nigdy nic! Wiem ze musze sie za to wziac ale szczerze mowiac troche sie boje nie mam czasu i szkoda mi unieruchamiac moto na pewnie jakis dluzszy czas! co o tym myslicie? Mial juz ktos cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz walnięte wodziki w skrzyni. Generalnie skrzynia nie ma nic do ładowania, jeśli już to obroty wału. Jeśli są za niskie to kontrolka ładowania ma prawo sie palić, a takie pewnie są gdy np. ruszasz z 3 biegu. Kontrolka nie zawse świeci się kiedy jest włączony luz, czasem musi zaskoczyć, to trzeba wyczuć. Pewnie automat nie działa jak powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i racja le kiedys musi byc ten pierwszy raz nie?:P Zobaczymy jak to wyjdzie! moze zmienei olej w skrzyni i mus ie przyjrze! Jak bedzie w nim jakis syf to rozbieramy dalej jak nie to nie! Jeszcze strasznie wazna sprawa to to ze nie chce unieruchamiac go nadluzszy czas! choc od 30.06bede mial wakacje bym sobie mogl podlubac troche :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...