Skocz do zawartości

Znowu problem z obrotami :(


michal_dh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem rozwiazany dziekuje za wszystkie odpowiedzi no wiec zrobilem to tak wykrecilem swiece przeczyscilem ja dokaldnie przepalilem na kuchence i dziala :buttrock: dzieki za wszelkie starania :icon_mrgreen: :buttrock: pozdro :lalag: :buttrock:

 

Nie no zalamac sie tylko no wiec przejechalem sobie 50 km i problem wrocil co robic Pomocy :D kupic nowa swiece sklad mieszanki jest zly? za duzo oleju? zle wyregulowany zaplon? filtr i gaznik jest czysty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a świecę nową to trzeba zawsze rozgrzać.

 

jak rozgrzewać nową świecę i po co? nie moge nówki włożyć i jeździć na niej?

 

 

 

 

 

,ichal_dh, świecę ci zarzuca. ja tak miałem w simsonie jak miałem złe paliwo. jak zalałem lepszy paliwem to było już lepiej. spróbuj ustawić zapłon, zalać dobre paliwo, wzbogacić mieszankę, bo na ubogiej może ci wypalać świecę. no i przeczyćś gaźnik i filtr powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeca którą zaleca producent i powinno moto jedzić dobrze

Mam swiece jaka zaleca producent bo nie dawno kupilem :notworthy:

 

jak rozgrzewać nową świecę i po co? nie moge nówki włożyć i jeździć na niej?

,ichal_dh, świecę ci zarzuca. ja tak miałem w simsonie jak miałem złe paliwo. jak zalałem lepszy paliwem to było już lepiej. spróbuj ustawić zapłon, zalać dobre paliwo, wzbogacić mieszankę, bo na ubogiej może ci wypalać świecę. no i przeczyćś gaźnik i filtr powietrza

Nie wiem jak z tym wypalaniem swiecy ala jak swoja wypalilem to pomoglo ale nie na dlugo :icon_eek:

 

Gaznik tez nie dawno czyscilem a filtr nie dawno kupilem nowy i ostatnio tez go przeczyscilem i namoczylem w oleju sprobuje zmienic sklad mieszanki na bardziej bogata zobaczym czy pomoze

Edytowane przez ,ichal_dh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zalozysz nowa swiece to nie mozesz zrobic tak ze odpalisz i zaraz zgasisz bo zaraz swieca znow bedzie do wymiany. Wkrec nowa swiece, odpal i przejedz sie tak z 15 km zeby silnik byl w pelni rozgrzany, wtedy znikna problemy ze swieca. A przerywanie to moze byc przytkana jakas dysza (wyczysc), zasyfiony filtr powietrza (malo prawdopodobne, predzej by stracil moc) lub ustawienie zaplonu tzn wyprzedzenia. Sprawdz to wszystko :notworthy: Aaaa i jeszcze wyreguluj porzadnie gaznik bo swieca moze padac od niepoprawnej mieszanki paliwowo-powietrznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...