Skocz do zawartości

HONDA CR 250 / HONDA CRM 250


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To 2 zupełnie inne motocykle crm jest dużo bardziej lajtowa.

Jeżeli szukasz zarejstrowanej CR to musisz szukac CRE

 

Mam honde cr 250 zarejestrowaną na crm 250 - tak przynajmniej mi wytłumaczono - gdzie mogę poczytać o tych motorkach - bo w necie mało jest o tych motorkach szczególnie z 90 roku pozdrawiam i wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem szczęśliwym posiadaczem CRM 250r z 93' roku. kumpel z toru co lata troche na cr 250 [rok ok 00'] stwierdził ze niema duzo mniej koni, jest delikatnie sabsza od cr. wszystko zalezy jak sie dba o sprzeta.

p.s. posiadam serwisówke do crm 250 mk1,mk2,mk3 :biggrin:

Edytowane przez psycho zwirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy delikatnie słabsza to ja nie wiem. Róznice widac przy dość srych róznicach mocy. CRM ma jakieś 28 kucy a CR ma 40. To nikt mi nie powie ze nie odczuwa się róznicy mocy. Ale jak juz kolega mówił zakatowana CR moze sobie cieniutko radzic z CRM w dobrym stania. Ale to przeciez mozna by powiedzieć ze całkiem inne moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy delikatnie słabsza to ja nie wiem. Róznice widac przy dość srych róznicach mocy. CRM ma jakieś 28 kucy a CR ma 40. To nikt mi nie powie ze nie odczuwa się róznicy mocy. Ale jak juz kolega mówił zakatowana CR moze sobie cieniutko radzic z CRM w dobrym stania. Ale to przeciez mozna by powiedzieć ze całkiem inne moto.

mowa o 250 a nie 125 jak Ty myslisz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co znalazłem w necie to CRM 250 ma 40KM http://www.bikez.com/motorcycles/honda_crm_250_ar_1998.php

 

 

MAM HONDE CR 250 - 56 KM Z ROKU 1990 -

ROZNICE MIEDZY CR A CRM PRAWDOPODOBNIE SA W MOCY SILNIKA I ZAWIESZENIA

CR - JEST TYPOWA CROSOWKA WYCZYNOWA NA TOR A CRM - CROSOWKA KTORA MOZNA ZAREJESTROWAC

TYLKO NIE WIEM CZY MOWIE PRAWDE :biggrin: CZY TYLKO TAK MI SIE WYDAJE

POZDRAWIAM - WIELKIE DZIEKI ZA DIALOG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM HONDE CR 250 - 56 KM Z ROKU 1990 -

ROZNICE MIEDZY CR A CRM PRAWDOPODOBNIE SA W MOCY SILNIKA I ZAWIESZENIA

CR - JEST TYPOWA CROSOWKA WYCZYNOWA NA TOR A CRM - CROSOWKA KTORA MOZNA ZAREJESTROWAC

TYLKO NIE WIEM CZY MOWIE PRAWDE :biggrin: CZY TYLKO TAK MI SIE WYDAJE

POZDRAWIAM - WIELKIE DZIEKI ZA DIALOG.

crm nie jest typową crosówką z rejstracją, takim motocyklem jest CRE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...