Skocz do zawartości

ZZR 250 & Inne 250ccm


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio przeglądając klasę motocykli o pojemności 250ccm (jakże nierozległą i nie pozostawiająca wielkiego wyboru) natknęłem się na Kawasaki ZZ-R 250,z wyglądu jak starszy model o wiekszęj pojemności ale co to za silniczek tam siedzi ? Spotkałem różne źródła podające moc od 34 do 40koni. Jak jest z częścmi do tego ? Motocykl dośc rzadki z tego co widzę,bo nawet u naszych zachodnich sąsiadów (Niemcy) nie sposób go znaleźc o częściach nawet nie mówiąc.

 

Poza zzr'ką istnieją jeszcze jakieś motocykle godne zainteresowania w tej pojemności ? Naczytałem się na forum o CBF 250 i wychodzi na to,że motocykl bardzo przyjemny jednakże mocą nie grzeszy. Poza cbf'ką natknęłem się jeszcze na VTR 250 (jakieś info ktoś posiada ? Na allegro nie ma ani jednego). Huosyng GT 250 (czy jakkolwiek inaczej się to pisze) też jeszcze istnieje ale za dużo o nim nie znalazłem więc byłbym wdzięczny za jakieś info. To samo się tyczy Horneta 250 ( ?? istnieje coś takiego ? Na forum czytając natknęłem się na to,że ktoś proponował komuś ale osobiście pierwsze słysze). Jak ktoś miał do czynienia z jakimiś moto z tej klasy to będę wdzięczny za jakieś porównanie.

 

Temat założyłem w celu informacyjnym ,a nie co wybrac na kolejne moto więc rady w tym stylu nie są na miejscu.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za jakiekolwiek informacje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś widziałem na sprzedaż Kawasaki ninja 250 nawet przeszło mi przez myśl żeby ją kupić ale na szczęście wielu ludzi mi wyperswadowało ten pomysł

(pozatym w kawach pękają ramy ;) :crossy: :) :) )

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...