Skocz do zawartości

NSR 125 JC22 '00 TYLKO 125KM/H? MECHANIK KUT..?


sonix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakiej benie jeździsz, 95? Ja ostatnio zatankowałem do tezetery 98 i mi zasłabła jak cholera. Też był muł na niskich obrotach i tak jakby się lekko dusił ciągle. V-max spadła o około 20 km/h/ Teraz jeżdżę znów na 95 i jest znowu zajebiśc*e Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 4tys to straszny mul. taki ze we 2 gdy ruszamy na niej to pod gorke sie jej ciezko zebrac, tak sie muli a pozniej jak juz jest 5 tys to ma zryw jak cholera. ale to moze datego ze nie ma tego silniczka od zaworu wydechowego czy jak.

Tak to wina braku zaworu wydechowego na 100%. miałem tak w poprzednim ktmie jak robiłem testy czy przypadkiem nie bedzie lepiej bez zaworu i nie było lepiej tylko było beznadziejnie. Słuchaj a moze to sprzegło Ci slizga??!! No bo na piątce jak sie pożadnie do 12000 wkreci to sie slizga i nie idzie szybciej a jak wrzucisz 6 to predkość jest za mała i obroty spadają i juz nie slizga tylko muli. Tez to kiedys przerabiałem. Ja stawiam na sprzegło bo miałem kiedyś dokładnie te same objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie co mam zrobic? przy klamce sprzegla wkrecic caly regulator. nie wiem czy to sprzeglo bo chodzi bardzo lekko..

 

a leje vpower racing 99+

 

wiecie moze gdzie i za ile kupie ten zawor wydechowy??

Edytowane przez sonix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz jakieś częsci do NSR to looknij na allegro:

http://www.allegro.pl/item126801794_wszyst...r_ns1_ns_1.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M252959

http://www.allegro.pl/item127132216_honda_...zo_czesci_.html

http://www.allegro.pl/search.php?string=nsr&category=156

 

MAsz tu linki do róznych aukcji z częsiami do NSR i może ktoś będzie miał ten "silniczek " Którego szukasz..Najlepiej zadzwoń do serwisu Hondy i się dowiedz od jakich lat ten"silniczek" bedzie pasować do Towjego modelu.Wątpliwe zeby ten elemnt był tak czescto modyfikowany i pewnie będzie posawać od wcześniejsazych modeli.Tylko musisz się dowiedzieć konkretnie w jakich latach występował w tej samej wersji.Bo na sprzedawcach to nie warto polegać.Przeważnie powiedzą ze na bank bedzie pasowac i kupisz cos co ci sie nie przyda.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jak nie masz zaworu, to powinien szybciej jechać. Ja go nie mam, bo zrezygnowałem i na dole jest rzeczywiście słabiutki, ale jak już wejdzie na te obroty, co moto dostaje gwałtownego kopa to jest naprawde potwór i na 6 leci tez jak wściekły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jak go srubokretem popchnie do góry to on i tak odrazu opadnie :) najlepiej by było jak bys kupił sprawny silniczek.

"w takim razie co mam zrobic? przy klamce sprzegla wkrecic caly regulator. nie wiem czy to sprzeglo bo chodzi bardzo lekko.."

HEHE to ze chodzi lekko nie m,a kompletnie nic do rzeczy ;) :crossy: jezeli to faktycznie sprzegło to spróbuj poluznic linke w sesie wkrecic tą regulacje do klamki tak zeby klamka zanim zacznie ciągnąc linke miała z 2mm luzu a wtedy bedzie pewniosc ze sprzegło trzyma najbardziej jak umie :). Jesli to nie pomoze a okaze sie ze zawor jest jednak mimo ze nieczynny cały czas otwarty to jaestem przekonany ze sprzegło bedzie do wymiany. bo jezeli to własnie sprzegło slizga to jak juz tak troche jezdzisz to na bank bedzie wyrobione(o ile to włansie nie jest tylko przyczyna ten zawór który sie zamknoł i tak pozostał. A z koleji wydaje m mi sie ze jak by zawór był zamkniety to moto nie kreciło by sie tak jak wczesniej wspomniales do 12500 obr/min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy kupilem nsrke ojciec nia pierwszy jechal i mowil ze jechal 130km/h i jeszcze mu sporo gazu zostalo.. ja dopiero po 2 tygodniach zaczalem jezdzic powyzej 100km/h i na 125km/h sie skonczylo. wiecej nie pojdzie. mozliwe ze to jest wina tego zaworu.. musze go gdzies kupic.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...