Skocz do zawartości

Honda NS-1 ... brak części?


xtraxx92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna posiadam Hondę NS-1 (74ccm montesa) i nigdzie niemogę znaleźć do niej części... mogli byście mi napisać jakieś adresy sklepów internetowych? Chodzi mi np. o tylnią zębatkę i tylnią oponę? Proszę o pomoc :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylnia zebatke dostaniesz od jakiegos innego motoru opon to masz fullll

 

 

nieprawda. ns1 to baaardzo specyficzny motorek i czesci jest jak na lekarstwo. polecam siec sklepow INTER MOTORS, za zebatke VAZa na tyl zaplacilem... 20 zlotych!!:biggrin: za przod dziesiec.

wieksza radosc jednak nie sprawia mi cena, tylko to, ze w ogole mieli motorek ten w katalogu...

 

a opon masz full...

 

 

pzdr:) i szczescia zycze, wiem co oznacza ns1:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku czesci do mojego moto nie jest w stanie sprowadzci honda na wojewodztwo lodzkie. po prostu nie maja takiego numeru... tak samo prawie zaden katalog nie obsluguje tego pojazdu.

 

adres... z tego co widze na ich wizytowce to: www.libertymotors.pl

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest mbx czy tzrka ze czesci dostaniesz w warzywniaku... :biggrin:

 

jak juz pisalem jets to baaardzo specyficzny motorek i jedyny sklep w jakim o nim slyszano(bynajmniej w lodzi) to intermotors...

choc wiele rzeczy mozna podpasowac...

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magneto nie pitol jeśli się chce to da się każdą część załatwić. Ja dziś otrzymałem racingowy moduł od ns1 i założyłem go do mbx-a i jakos nie miałem dużo probłemuw z jego kunem wystarczy tylko znać odpowiednich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu poznałem kiedyś faceta który ściga sie tymi motorkami i to on mi załatwia części ale tylko sportowe nie ma zadnych oryginalnych części. A żebym nie był gołosłowny daje link do fotki tego modulu który kupiłem.

http://img355.imageshack.us/my.php?image=k...1zdjcie9cu9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do konca sie nie zgodze ze wszystko sie tak od reki da zalatwic. jezdzilem po wszystkich serwisach w lodzi i nietylko, bylem na kazdym MWB i o srubce mieszanki paliwo- powietrze tam nawet nie slyszeli. zreszta gdybys mi nie pomogl(Damiano) to bym jej dalej szukal:P

 

z ns naprawde jest duzy klopot i byc moze trzeba miec te kontakty. jak dla mnie pozostaje jedynie dopasowywac czesci od innych modeli hondy.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... no a ja nadal niemam zębatki:( Wysłałem maila... nikt nieodpisał po czym próbowałem zadzwonić... nikt nieodbierał :buttrock: No niewiem... miałby ktoś możliwość załatwienia w obojętnie jakich pieniądzach?

 

 

odezwij sie do mnie na PW. dogadamy sie napewno, jak to damiano napisal trzeba sobie pomagac.

ja za komplet Vaza zaplacilem... baaardzo niewiele, mianowicie 30 zlotych. podasz mi co i jak to ci powiem czy da rade zalatwic. reszta na pw. czekam:P

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...