Skocz do zawartości

Nierowna praca silnika f4i


pit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hm dales mi do myslenia bo wydaje mi sie ze czasami mi lepiej pracuje silnik czasami gorzej Musze sprawdzic czy tak jak gsx k3 jest w cebrze czujnik cisnienia atm czy jakies takie cos bo w sobote wjechalem na gore belchatowska i sam sie zdziwilem ze jakos tak stabilnie wszystko pracowalo NIE WIEM?

Nie mam oryginalnego wydechu :-(

Wchodzi mi dosyc wysoko na zimnym silniku 2,5tys obr.

Edytowane przez pit

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisze jeszcze cos takiego:

wczoraj smarzylem kilkanascie km dojerzdzam do domu przed garazem na luz i nie ruszam manetka mruczy sobie ok 1,4 obr przez kilka sekund i nagle podnosza sie na 1,6 i znowu 'wuwuwu' Mimo ze tak slychac prace silnika to wskazowka obrotomierza nie skacze.

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Jestem nowy na forum.

 

Pisze gdyz mam problem z ktorym nie moge sobie sam poradzic:

Mam Honde cbr600 F4i 2006r okolo 3000mil przebiegu. Od pewnogo czasu zaczalem miec problem z obrotami. Po wlaczeniu zimnego motoru po chwili zapala sie kontrolka "FI" (podnosi mi obroty do okolo 1400-1500). Po jakims czasie jak silnik sie rozgrzeje (czyt. osiagnie temperature okolo 220st F) wylaczam motor, po czym uruchamiam od nowa... i tu zaczyna sie problem.. bo obroty znowu sa zbyt niskie (okolo 900-1000) i kontrolka "FI" znowu sie zapala, podnaszac ponownie obroty do granicy 1400-1500.

 

P.S. Do motoru mam dolaczony Power Commander (mozliwosc konfiguracji z komputerem osobistym).

 

pozdrawiam

hondaf4i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...