Skocz do zawartości

Silnik aprilla


Pawelo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pawelo, mam aprilie ekhem, cudowną APRILIE RS80CCM NA PODZESPOŁACH POLINI nie podrobionych częściach i jakoś szlag ją trafił jeżdżona na paliwach shella v-power i najlepszym oleju jaki może być serwisowana, w serwisie kawasaki a mimo tego padła jak mucha.. młody i głupi byłem że wziełem to dziadostwo... się posypała a miałem sprzedać, bo szlag jasny trafiał mnie jak ruszałem przy 4000-5000obr bo inaczej to nie jedzie a do wszystkich mądrali, rozbierał ktoś ten silnik? prosty w budowie jest, kręcąc samym magnetem wał dostawał bardzo dużych obrotów, nie wiem co w tym silniku dzieje się przy 12000obr bo to tylu można było moją CUDOWNĄ APRILIE wykręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo stawisz na mocniejszy silnik i ladniejszy wyglad albo stracisz na wytrzymalowsci silnika . Ogolnie o silnik minarelli trzeba bardzo dbac najlepsze oleje itd Ja wolal bym apke jednak nie mam przekonania do np suzuki rg mojemu koledze zatarla sie i to bardzo szybko po kupnie nowego cylindra i nie wiadomo przez co ani nie dawal w palnik mial wode w chlodnicy olej itd poprostu padl .Zreszta zrobisz jak bedziesz wolal kupuj apke !!!!!!!!!

 

 

 

 

 

Sprzedam cb 250

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=127559099 :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio gadalem z kolesiem , kóry mówil o owej panience kóra se kupiła rs50 sprowadzaną - dala z 4 tys zł za rocznik chyba 2002 :buttrock: tyle ze przebieg byl tam z 30 tys czy cos takiego - mówią że jej ładnie to chodzi.

 

tymczasem wstyd by mi bylo jezdzić takim 'scigaczem' Kwestia gustu, ale jak sie nie może jezdzic scigaczem to po co udawać? :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to nie mam pojęcia z kąd wybierzecie takie historie o łuszczących się korbach, nie iwem,moze wstrefny egzplaż, ale ja mam mojego HM_a CRe i chodził na wale od 50cm, ja na tym wale zrobiłem ponad 3000km, pałowałem go niemiłośierdnie, a wczesniej nie wiem ile jeździł na torze, jest po tuningu na 80cm , i pewnego razu jak przegiąłem ze strzelaniem w wydech ukręcił sie czop wału od strony magneta, a korba ani luzów nie ma ani sie nie łuszczy ;) , zmieniłem wał i śmigam dalej, silnik minarelki to najlepszy silnik do motorower u, łatwy do tuningu.... dla mnie super,jak by komuś było mało Minarelli robi najsilniejsze 2 T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...