Skocz do zawartości

Doradzcie w wyborze.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie to , ze sie uparlem.

Poprostu podobaja mi sie klasyki.

A rozumujac jak kolega Bjoernrider albo kolega Stan to nowy Triumph tez nie ma nic wspolnego ze starym Triumphem Bonnevile.

Jest szybkoobrotowy, ma krotki skok tloka i 2 walki wyrown., a Triumph America ma nawet poprzestawiane czopy w wale i udaje V2. To jest dopiero udawanie.

A Sportster jest najlepiej sprzedajacym sie Harleyem od lat 50-tych i trudno tu mowic , ktory HD jest bardziej harlejowaty od ktorego.

Dla mnie japonskie "harleje" to nieporozumienie jesli myslimy w ten sposob. Jak japonia to tylko 4 gary i 150 KM.

Japonskie Cruisery i choppery dla mnie osobiscie sa bezplciowe. Dla mnie kupno cruisera albo choppera usprawiedliwia tylko istnienie HD na rynku motocyklowym.

Ten typ motocykli w ofercie japoncow jest dla mnie nieporozumieniem jesli juz o tym rozmawiamy. Ciezkie to to, zle skreca i siedzi sie jak na tapczanie a poza tym jest sztuczne jak silikonowe cycki.

Jak motor to lekki, waski i szybki. Po to powstaly motory, nie?

Jesli bralbym cruisera lub choppera to tylko HD ze wszystkimi jego wadami.

Takie jest moje zdanie.

 

Tak pisze bo zostalem sprowokowany. Wg mnie nie ma co gadac o gustach. Oczekiwalem rzeczowych odpowiedzi od wlascicieli tych moto a nie Sportster to nie Harley itp.

Zastanowie sie i podejme decyzje.

Dzieki za zainteresowanie i odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykle są bardzo różne. Każdy kupuje jakiś, każdy sprzęt znajduje jakiegoś nabywcę ...

Nie pytaj innych o zdanie, tylko umów się na jazdę próbną każdym z nich i zdecyduj. Dla Ciebie "tandetne manetki" HD mogą nie być wadą, a miejscem, gdzie z czasem coś fajnego sobie pomodyfikujesz. itd.

Opinie innych są "o kant dupy".

Osobiście jeżdżę angolem i nie uważam że jest lepszy od japonii. Jestem natomiast pewny, że żaden dotychczasowy motocykl, na jakim siedziałem aż tak mi nie pasował ... i opinie tych, co piszą "kup JAPOŃSKI motocykl" mnie śmieszą... bo uogólnienia są dla ograniczonych.

pozdr

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej w zlym kierunku wysnules ten wniosek

tak jak obciach jezdzic nowa toyota land cruiser bo prawdziwe i true jedyne i nie do podjebania auto to FORD T... ludzie dorosnijcie jak czytam takie teksty to mam wrazenie ze macie po 12 lat i czytacie tylko katalogi z motocyklami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bo ten Triumph to prawdziwy Triumph, a Sportster to nie jest dla mnie pradziwy Harley. To jak mercedes A klasy, gwiazdę ma, ale to właściwie nie to"

 

To byla odp. dp tego tekstu.

Czytaj uwaznie.

Napisalem, ze nie wyobrazam sobie innego cruisera albo choppera niz harley ale wcale nie zamierzam takowego kupic bo nie lubie cruiserow i chopperow bo sa dla mnie sztuczne tak jak dla Ciebie HD jako motocykl. O gustach sie nie dyskutuje.

A jako, ze nie lubie tego typu motocykli trudno mi zrozumiec ludzi , ktorzy kupuja za podobne albo wieksze pieniadze podrobki prawdziwego widlaka.

 

I nie badz taki zgorzknialy jak Cie nie stac na HD. Tak wlasnie to wyglada.

A Twoje porownanie z samochodami ma sie nijak do motocykli chociaz gdyby toyota kosztowala tyle co ford , wzialbym forda.

Edytowane przez dziewul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrobki prawdziwego widlaka ? czlowieku skad ty sie urwales

na hd mnie stac bo moglem w koncu kupic 4 letnie moto i miec hd

tylko pas zebaty nie wchodzi dla mnie w gre,

jestes smieszny,

 

pierwsze widlaki robil indian i to jak juz cos to on wytyczal standarty, byl o 10 lat w przod od harleya, ja wiem ze jak ktos sie nie zna to mysli ze harley i wogole czad ale jak juz sie wypowiadasz to pisz cos o czym wiesz

pozatym japonie ida innym torem, nowe standarty wytyczaja, tak jak toyota nie podrabia forda T , ... czlowieku to jest myslenie takich ludzi co wogole nie maja pojecia o niczym

 

co do stania na hd, nie mam w zwyczaju placic 2 razy tyle za napis na baku ktory i tak dla mnie nic nie znaczy... patrze na to na czym jezdze silnik, naped, wyglad... harleye nie przemawiaja do mnie tak bardzo zebym zachorowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co sie tak irytujesz?

Dla jednego HD jest jedynym slusznym motocyklem dla innego nie.

Dla mnie nie jest ale mimo wszystko nie wyobrazam sobie innego cruisera czy choppera i tyle.

 

To , ze pierwsze widlaki robil indian nie znaczy, ze mimo, ze juz indiana nie ma wszyscy maja na nich jezdzic.

 

Zrezygnowal z HD bo ma pas zebaty i kto tu jest smieszny?

 

A jak masz inne zdanie na temat motocykli bo jezdzisz japonska podrobka HD nie musisz nikogo obrazac.

Pewnie i tak masz frendzle i inne gadzety przy swoim chromowanym V2 z Tokjo i sluchasz country.

Ech ludzie...motocyklowa brać...haha

Edytowane przez dziewul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszny nie jestem akurat wal kardana to duzy argument...

oczywiscie jak ktos sie nie zna na motocyklach i kazdy chromowany to harley a jak pisze honda czy kawasaki to juz podroba to szkoda dyskutowac

pozdrawiam cie i zycze dobrego wyboru i zebys pojezdzil

wtedy bedziesz troche bardziej w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Dziewul jak miałem 15 lat tez uwarzałem że najlepsze sa hd a reszta to szmelc i podróbki ale troche podrosłem i to raczej hd terz goni te podróbki które sa od niego 100 razy lepsze i conajmniej 2 razy tańsze. Ale to moja prywatna opinia. osobiscie wolabym wypasiona japonie niz biednego a cholernie drogiego hd.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha.

Ale z was dupki. Czy wy wogole czytacie to co napisalem?

Gdzie ja napisalem ze HD jest super?

Po raz trzeci napisze, ze HD jest super jako cruiser i choper i nic wiecej.

A z ciebie stan to juz nie bede pisal co jest.

Jak chcesz to sie zmierze z toba cieciu na temat motocykli i techniki.

Mysle, ze nie dorastasz mi do piet. Ale kto wie...?

I kto tu kogo obrzuca wyzwiskami? Ty caly czas sypiesz blotem. Spojrz tylko na swoje wypowiedzi. Gdzie cie obrazielem? Jestes zakompleksinym starym pseudo motocyklista, ktory chce cos udowodnic. Ale co to sam pewnie nie wiesz. Samo to ze jezdzisz japonskim cruiserem mowi samo za siebie.

Ty masz jakies kompleksy stary.

Juz sama nazwa "stan" mowi sama za siebie.

Dalem ci fory wyluzowujac troche bo z takimi cieniasami i pozerami juz nieraz sie zmagalem ale skoro chcesz ze mna walczyc ok.

Wiec zaczynaj dziadku bo pewnie tak cie widza. Stary dupek na kupie chromu majacy sie za harlejowca.

Zal mi ciebie. Tak to jest ze staruchami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...