Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale sie boje innego scenariusza tzn; brzydkiej, grubej i spoconej policjantki na motorze, która domaga sie zapłaty mandatu w naturze :biggrin: Np łapia takiego Yossa i dostaje propozycje, albo przejażdzka na sprzęcie albo prawko

oddam prawko. ale że Ty Fidel tak źle mi życzysz ???

 

a YOSS da rade w koncu chyba szybki chlopak jest i zwieje...... :bigrazz: :biggrin:

choć Ty jedna we mnie wierzysz. masz kolejne piwko! a pewnie, że zwieję, coby sprzęta w dobrej formie dowieźć na zlot...

 

Ale Madzik ma racje, nas jest mniej wiec musicie wybrac tylko mala reprezentacje do tulenia, bo nie damy rady objechac calego forum hehe :o) No chyba, ze moturem hehe ...

reprezentacja już jest: ta część braci motocyklowej co się udziela w tym wątku. Nie wiem tylko jak potraktujecie Vatzka, przez te różowe stringi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... Ale ok masz racje Kolego tu nie miejsce na ... właściwie na co ? Nastukane postów jak mrówków ...

 

Pozdrawiam

Kjujik

Podone za nastukanie 1000000 postów w dwa dni jest przejażdzka na motorze(dla panów) lub sprzęcie(dla pań) Yossa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były zajawki o zlotach, o motorach a ty widze forum usług matrymonialnych.

Kjuik to zaczeło sie od Ciebie, prosze uspokój się bo admin nas zamknie :biggrin:

Madzik nie podpuszczaj bo od podpuch jestem tu ja

 

ale to tak z babami, troche 'miodu' i z reki jedzą jak Kjuiki :biggrin:

 

Szukac winnego nie bedziemy - ale zeby problemow nie bylo juz sie zmywam, bo admin kajdanki nam na lapki pozaklada i sie skonczy sex telefon hehe

Pozdrawiam Panow i znikam a tym samym zamykamy casting ;o) ... zeby nie bylo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Matko!!!! Zastanawiam się za co szefostwo Bubra płaci mu tyle i mu płaci!!! Przecież on cały dzień siedzi i czyta, tudzież pisze posty!!!

 

Ale się narobiło!!! Musiałabym tutaj jakąś wielką epistołe napisać ale jakoś tak natchnienia troche brak :wink: W każdym bądź razie jeśli Bubr myśli, że to on zapłacił za moje prawko i motocykl to niech dalej tak myśli skoro dobrze się z tym czuje :wink: bo męskiego toku rozumowania i dróg którymi wedrują ich myśli nigdy do końca nie zrozumiemy :wink: (tak jak oni naszych, zresztą), a prostować wszystkiego często nie ma sensu.....

 

Nie no.....Bez Bubera?????Ja myślę , że Piaffe sie zlituje i " natenczas " łańcuch od kaloryfera odczepi ( a przyczepi do swojej maszyny :biggrin: ). Wymyślimy dla niego jakąś poważną funkcję! Np. będzie dbał o zawartość naszych kielichów i smazył nam kiebałski na ognisku. Skoro ma gotować w domu , to niech ma cos z życia i spełnia sie w swoim powołaniu w szerszym gronie :biggrin: Jak Ty na to patrzysz Piaffe???

On naprawdę fajny jest ten Buber , szkoda go tylko do kuchni !!!!

No a spotkanie w Karkonoszach to byłby dopiero miodzio :crossy:

 

Bubr przyda nam się i owszem w tematach organizacyjnych. Zapraszamy Was waszystkie (plus ograniczona ilość miejscówek dla panów :bigrazz: ) Wiosną Karkonosze są rewelacyjnie pięknie!!!! A wracając do Bubra nie dopuszczałabym go do kiełbasek bo przypali, a piwko jak i inne procentowe napoje napawają go takim wstrętem, że gotów podlewać nimi okoliczne klomby miast lać nam do kielichów aby uchronić nas przed zgubnym wpływem alkocholu :buttrock: . Proponuje wydelegowac go w celu zapewnienia nam wygodnych i ciepłych miejsc noclegowych z dobrą knajpą w odległości nie większej niż 100 m a potem odesłać do garów i dzieci :banghead: Niech zobaczy jak to jest!!!

 

Ale fajny jest. To fakt :bigrazz:

 

Pozdrawiam cieplutko!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam prawko. ale że Ty Fidel tak źle mi życzysz ???

choć Ty jedna we mnie wierzysz. masz kolejne piwko! a pewnie, że zwieję, coby sprzęta w dobrej formie dowieźć na zlot...

reprezentacja już jest: ta część braci motocyklowej co się udziela w tym wątku. Nie wiem tylko jak potraktujecie Vatzka, przez te różowe stringi...

 

 

YOSS zaczynam liczyc Tobie te piwka bo teraz tak mowisz,a przyjdzie co do czego to ni bedzie zadnego... :bigrazz: :biggrin:

 

Podone za nastukanie 1000000 postów w dwa dni jest przejażdzka na motorze(dla panów) lub sprzęcie(dla pań) Yossa :biggrin:

 

 

Moje Drogie Panie zaczynami trzaskac POSTY,nagroda nie taka blacha bo RUNDKA Z YOSSEM NA JEGO CBR-ce!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze bardziej skomplikowana opcja. Kolega najpierw bawił się z niehigieniczną koleżanką, która wcześniej bawiła się z ciemniejszym panem i się przeniosło. Trudne technicznie, ale podobno wykonalne.

 

A tak naprawdę to skąd się biorą albinosi? To samo, genetyczny wybryk I chyba tego się trzeba trzymać.

 

 

Bodajze niejaki Mendel kiedys zaczol opracowanie tzw. krzyzowek ktore zreszta potem zostaly nazwane jego nazwiskiem.

 

Mianowicie- est to mozliwe bodajze do paru pokolen do tylu - jezeli pradizadek mial ciemniejsza karnacje to teraz moglo to wyplynac. Byly takie przypadki - jednakowoz niestety zawsze koncza sie podobnie :-) czyli Panie sa winne (pseudowinne). Niestety zburzyc cos jest latwo ale odbudowac...

 

Przyomina mi sie taki dowcip nie wiem czy go znacie ???

 

Facet dzwoni do swojego kumpla i mowi:

- wiesz stary nie przychodz do nas na obiad bo po ostatniej Twojej wizycie zginelo nam 100zl.

 

- ale stary - mowi kumpel - ja nic nie wziolem, niesmialbym !!!

 

- wiem. po calym dniu szukania, wieczorem przypomnialo mi sie ze wlozylem do portfela....

 

ALE NIESMAK POZOSTAL !!!!!

 

 

tyle offtopa :-)

 

pozdro

 

g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajze niejaki Mendel kiedys zaczol opracowanie tzw. krzyzowek ktore zreszta potem zostaly nazwane jego nazwiskiem.

 

Mianowicie- est to mozliwe bodajze do paru pokolen do tylu - jezeli pradizadek mial ciemniejsza karnacje to teraz moglo to wyplynac. Byly takie przypadki - jednakowoz niestety zawsze koncza sie podobnie :-) czyli Panie sa winne (pseudowinne). Niestety zburzyc cos jest latwo ale odbudowac...

 

Przyomina mi sie taki dowcip nie wiem czy go znacie ???

 

Facet dzwoni do swojego kumpla i mowi:

- wiesz stary nie przychodz do nas na obiad bo po ostatniej Twojej wizycie zginelo nam 100zl.

 

- ale stary - mowi kumpel - ja nic nie wziolem, niesmialbym !!!

 

- wiem. po calym dniu szukania, wieczorem przypomnialo mi sie ze wlozylem do portfela....

 

ALE NIESMAK POZOSTAL !!!!!

tyle offtopa :-)

 

pozdro

 

g.

 

 

no i znowu wszystko na nas ,ze niby niewierne,podle i obrzydliwe.... :biggrin:

 

Panie zglaszac sie do CASTINGU!!!---patrzcie temat CASTING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie zglaszac sie do CASTINGU!!!---patrzcie temat CASTING

Madzik ... stręczycielko :biggrin: :biggrin: :bigrazz: :buttrock:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff jestem... uprałam dywan :biggrin: ale postów na trzaskaliscie, pół godziny zanim doszłam do końca. Widze ze juz jeden facet nam odpadł bo gotuje ziemniaki hihi, ale kilku przybyło... Na co casting robicie i co mozna wygrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YOSS zaczynam liczyc Tobie te piwka bo teraz tak mowisz,a przyjdzie co do czego to ni bedzie zadnego... :bigrazz: :biggrin:

Moje Drogie Panie zaczynami trzaskac POSTY,nagroda nie taka blacha bo RUNDKA Z YOSSEM NA JEGO CBR-ce!!!!!!!!!!!!!

nie bój nic, wszystko pamiętam. ale żebyś później nie mówiła, że Cię próbuję upić :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bój nic, wszystko pamiętam. ale żebyś później nie mówiła, że Cię próbuję upić :banghead: :biggrin:

 

 

Ciekawe kto kogo spije..?? :buttrock: :bigrazz: jak to szlo....."pij pij,bedziesz latwiejsza...", "pij pij,nie bedziesz mogl..." , Pij pij ,nie bedziesz pamietala,ze nie moglem....." :bigrazz: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto kogo spije..?? :buttrock: :banghead: jak to szlo....."pij pij,bedziesz latwiejsza...", "pij pij,nie bedziesz mogl..." , Pij pij ,nie bedziesz pamietala,ze nie moglem....." :biggrin: :biggrin:

na mnie akurat picie działa zupełnie niestandardowo i efekty są odwrotne do spodziewanych :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mnie akurat picie działa zupełnie niestandardowo i efekty są odwrotne do spodziewanych :biggrin:

 

 

łeeee YOSS nie dosc ,ze bedziesz nas wozil swoja cebra to jeszcze do tego nie jestes taki "przecietny"..... :bigrazz: :buttrock: DOSKONALE.... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...