Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oki doki - na poważnie to też uważam że w tym roku odpada. Ale na wiosnę czas jak znalazł. Uwaga! teraz sie będę chwalił :) - parę lat przepracowałem w branży turystycznej i jakieś tam kontakty w okolicy mam, jakkolwiek są to głownie ośrodki wczasowe. Ale znam kilka naprawdę fajnych, i weekend w maju na pewno dałoby się rozsądnie znaleźć.

Tylko że podkreślam - tereny i możliwości turystyczne są pięęęęękne, ale do nas dojechać trochę daleko.

Tak więc na poważnie - jeżeli to ma mieć sens, to trzeba założyć osobny temat, dojść do porozumienia (ogólnie) gdzie i kiedy i jadziem. Zlotów nigdy jeszcze nie organizowałem, ale szczyt moich umiejętności to było 1300 ludzi na wycieczce na raz jednego dnia.... (bez picu). I przeżyłem.....

 

A poza tym jestem zdeklarowanym abstynentem, to wam motórów popilnuję jak wszyscy będą balować :crossy:

 

A Piaffe się wypowie wieczorem - ja mam w pracy dostęp do kompa.....

 

Pozdro!

 

 

Buber odczepimy Ci kule od stolu kuchennego ,a przyczepimy do jednego motocykla i skoro nie pijesz to bedziesz mogl sobie siedziec spokojnie i pilnowac maszyn :) z Wroca nie mam daleko do was wiec jestem zaaaa!!!

 

Ależ ja nie mam nic przeciwko EKG! Tak po prawdzie to patrzę tam z zainteresowaniem, bo wiem (z doświadczenia) że jak człowiekowi zim przybywa, to mu się myślenie zmienia i w bardzo wielu przypadkach gada mi się lepiej z równieśnikami wiekowymi niż z kimś koło 20 - bez urazy oczywiście.

 

Ale do rzeczy - to trzeba założyc osobny temat i sprawę finalizować. Ustawić głosowanie (to się da na forum) i heja. Gdzie, kiedy, jak i z kim .... ooops, no znowu mi się kojarzy ;)

 

 

to jest dobry pomysl,tylko proponuje jeszcze sie z nim wstrzymac i ruszyc jakos tak na poczatku roku,bo jezeli teraz zaczniemy planowac,to do wiosny juz wszyscy zapomna....bylam na wielu zlotach,mniejszych i wiekszych.....zawsze wszyscy krzyczeli ze jada a jak przychodzilo co do czego to nie bylo sie juz z kim nawet napic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...A jak jeszcze bedą policjanki na motorach..."

 

Suuperrr ;) ponieważ tylko ryba nie bierze w naszym mocarstwie ... to może będzie można proponować korzyść materialną w ... naturze ? :crossy:

Pomyśleć że możnaby łączyć przyjemne z pożytecznym :)

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuperrr :) ponieważ tylko ryba nie bierze w naszym mocarstwie ... to może będzie można proponować korzyść materialną w ... naturze ? :)

Pomyśleć że możnaby łączyć przyjemne z pożytecznym :)

 

Pozdrawiam

Kjujik

 

 

a jestes pewien ,ze ktoras przyjelaby od Ciebie taka oferte???? ;) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jestes pewien ,ze ktoras przyjelaby od Ciebie taka oferte???? ;) :crossy:

 

Cuda się zdarzają :) a i pomarzyć wolno :)

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jestes pewien ,ze ktoras przyjelaby od Ciebie taka oferte???? :crossy: :)

Nasza Madzik jak zwykle po bandzie pojechała. ale sie boje innego scenariusza tzn; brzydkiej, grubej i spoconej policjantki na motorze, która domaga sie zapłaty mandatu w naturze ;) Np łapia takiego Yossa i dostaje propozycje, albo przejażdzka na sprzęcie albo prawko :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... boje innego scenariusza tzn; brzydkiej, grubej i spoconej policjantki na motorze, która domaga sie zapłaty mandatu w naturze..."

 

FOK !!! nie zasne dzisiaj .. ja mam zbyt bujną wyobraźnię ;)

Horror :crossy:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie boje innego scenariusza tzn; brzydkiej, grubej i spoconej policjantki na motorze, która domaga sie zapłaty mandatu w naturze

No co chlopaki zima idzie, wiec miloby bylo przytulic sie do paru kg ponad norme, przeciez - dobrego cialka nigdy za wiele ... ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...zima idzie, wiec miloby bylo przytulic sie do paru kg ponad norme, przeciez - dobrego cialka nigdy za wiele ... ;o)"

 

Fakt, cięzko nie przyznać racji .. pora chyba casting na na takie "ogrzewanie" ogłosić :biggrin:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie boje innego scenariusza tzn; brzydkiej, grubej i spoconej policjantki na motorze, która domaga sie zapłaty mandatu w naturze

No co chlopaki zima idzie, wiec miloby bylo przytulic sie do paru kg ponad norme, przeciez - dobrego cialka nigdy za wiele ... ;o)

 

... czyli temat "Kobieta i motocykl" skręcił w najlepszym z mozliwych kierunków ... "kobieta motocykl i sex" ... w dodatku jeden z poczytniejszych chyba aktualnie wątków ... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czyli temat "Kobieta i motocykl" skręcił w najlepszym z mozliwych kierunków ... "kobieta motocykl i sex" ... w dodatku jeden z poczytniejszych chyba aktualnie wątków ... :biggrin:

Całe życie kręci się wokół motocykli, kobiet i sexu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza Madzik jak zwykle po bandzie pojechała. ale sie boje innego scenariusza tzn; brzydkiej, grubej i spoconej policjantki na motorze, która domaga sie zapłaty mandatu w naturze :biggrin: Np łapia takiego Yossa i dostaje propozycje, albo przejażdzka na sprzęcie albo prawko :banghead: :buttrock:

 

 

bleehehehehehe,zawsze mozesz takiej "slicznej"odmowic tylko nie wiem co bedzie Cie czekalo w zamian skoro ona tyle masy ma........zezlosci sie i bedzie :biggrin: :bigrazz: ,a YOSS da rade w koncu chyba szybki chlopak jest i zwieje...... :crossy: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie toto czytam i nagle mnie olśnilo ... jeśli byłaby taka gruba, brzydka ... hmmm to znaczy że może, powtarzam MOŻĘ ... bardzo hm być wyposzczona i warto ponieść te pewne niedogodności hm ?

Może nadrobi zapałem inne braki ? :biggrin:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, cięzko nie przyznać racji .. pora chyba casting na na takie "ogrzewanie" ogłosić :biggrin:

 

Pozdrawiam

Kjujik

 

Casting powiadasz hehe ... tylko, zeby sie zakwalifikowac to trza miec czym grzac - no chyba, ze buzer zaloze i ciuszki motocyklowe to wygladam na kawal baby, bo tak to malo sadelka posiadam - wiec sie chyba nie nadaje ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...