Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dam ci numer 70-latka, któruy w wa-wie smiga na moto pewnie szybko sie dogadacie :buttrock:

Fidelku, nie musisz sie tak bardzo wysilac...... :D Mam bardzo wielu ,,znajomych" w takim wieku lub tez podobnym i niejednokrotnie bardzo dobrze sie z nimi dogaduje

A tak poza tym....... przeczytalam ten ,,piekny" spam, brnac przez 5 stron uffffffff..........

Troche meczaca taka paplanina za przeproszeniem

Postaram sie sledzic ten temat i odzywac w konkretnych sytuacjach

Owocnego spamowania zycze! :)

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro się dał(a) naciągnąć, no to właśnie ma więcej luzu. Tak dyktuje logika... :buttrock:

no tak temat powoli wymyka sie z pod kontroli, nawet o mnie nikt juz nie pamieta :D

Dziewczyny czy hormony tak juz wam przesłoniły oczy, że wpedzacie nas w niesmiałość i kompleksy.

My wam nieba bysmy przychyli a tu teksty o bananie, etc :) A poza tym jak juz zaspokoicie swoje meskie instynkty jezdząć na swoich motorynkach to potem odsłońcie swoją kobieca nature na zlocie lub w 2oo(mam nadzieje ze jeszcze ją macie) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak temat powoli wymyka sie z pod kontroli, nawet o mnie nikt juz nie pamieta :D

Dziewczyny czy hormony tak juz wam przesłoniły oczy, że wpedzacie nas w niesmiałość i kompleksy.

My wam nieba bysmy przychyli a tu teksty o bananie, etc :buttrock: A poza tym jak juz zaspokoicie swoje meskie instynkty jezdząć na swoich motorynkach to potem odsłońcie swoją kobieca nature na zlocie lub w 2oo(mam nadzieje ze jeszcze ją macie) :)

 

Fidel Ty prowokatorze!!! :D Moja CB to motorynka????? Jeszcze sie kiedyś spotkamy na wyciągnięcie ręki i wtedy zaspokoję swoje męskie instynkty :D :D Tymczasem ide pojeździć bo pogoda piękna, moze spotkam kogoś kto mi nieba przychyli!!

Miłego łikendu :P

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro się dał(a) naciągnąć, no to właśnie ma więcej luzu. Tak dyktuje logika... :)

 

 

Widze ,ze z wiekiem niektorzy zaczynaja FIZOLOFOFAC..... :P :D

 

no tak temat powoli wymyka sie z pod kontroli, nawet o mnie nikt juz nie pamieta :D

Dziewczyny czy hormony tak juz wam przesłoniły oczy, że wpedzacie nas w niesmiałość i kompleksy.

My wam nieba bysmy przychyli a tu teksty o bananie, etc :D A poza tym jak juz zaspokoicie swoje meskie instynkty jezdząć na swoich motorynkach to potem odsłońcie swoją kobieca nature na zlocie lub w 2oo(mam nadzieje ze jeszcze ją macie) :D

 

 

Fidelku nikt o Tobie nie zapomnial,w koncu to Ty byles tak dobry i rozpoczoles ten temet,po to bysmy teraz mogli przeprowadzac jakze burzliwe rozmowy.... :wink: Szacuneczek dla Ciebie!!! :buttrock: A jezeli chodzi o hormony ,to chyba dobrze nie??!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...