Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Odnośnie wątku głównego to: jesteś męskim szowinistą :biggrin: .........

Pozdrawiam

 

Od razu jak krytyka to oskarżenia o szowiniz, to zupełnie jak krytykuje się naczelnego rabina to on wyjeżdza a antysemityzmem :icon_mrgreen: ;) :notworthy: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu jak krytyka to oskarżenia o szowiniz, to zupełnie jak krytykuje się naczelnego rabina to on wyjeżdza a antysemityzmem :icon_mrgreen: ;) :notworthy: :D

 

A jak baba bez dziecka to albo feministka ( TFU!!!! ) albo lesba ( heheh ) :biggrin:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zesz teraz to mówisz :D :biggrin: :biggrin:

Ano trza było wcześniej czytać ;)

Posiedziałam chwilę z Małgonią, Babcią i Scyzorykiem, wypiłam Tymbarka, poczekałam na chłopaków i na śmiganko a później na kawę do Świra i znowu latanie ;)

To, co kiedy mam Cię przejechać pod 2oo???? :notworthy: ;) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano trza było wcześniej czytać :D

Posiedziałam chwilę z Małgonią, Babcią i Scyzorykiem, wypiłam Tymbarka, poczekałam na chłopaków i na śmiganko a później na kawę do Świra i znowu latanie :clap:

To, co kiedy mam Cię przejechać pod 2oo???? :biggrin: ;) :icon_mrgreen:

przyszły tydzień, ale ja bedę furka bo moto ....., na plecaka za duzy jestem :biggrin: ;)

 

facetem to ja raczej nie jestem, ale gejem.... czemu nie ;)

co sie porobiło na tym świecie same lesby i pedały :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Odnośnie wątku głównego to: jesteś męskim szowinistą :D ALE: przyznam, ze puszką jeżdże fatalnie- może dlatego, że to "za kare" a nie dla przyjemności :icon_mrgreen: A moto? Pomimo, że trochę km na koła nawinęłam to nie uważam się za wyśmienitego "kierownika" bo któż nim jest??? Przyznać muszę szczerze, że jako posiadaczka SUZI, dosiadając Draga mojego kolegi.........no cóż...........siara starszliwa ale............połozyłam sie na pierwszym zakręcie :notworthy: nie byłam przygotowana na to, ze to taka masa ;) Człowiek uczy się na błędach, stara prawda....

Pozdrawiam

 

wczoraj dosiadalam Draga i nawet nie mialam odwagi go ruszyc bo to wazy blisko 300kg ....masakra,do tego obrysowac go to troszke szkoda.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dosiadalam Draga i nawet nie mialam odwagi go ruszyc bo to wazy blisko 300kg ....masakra,do tego obrysowac go to troszke szkoda.......

 

 

Mnie raz kumpel zaproponował swojego Intruza 1400. Tez uległam strachowi. A szkoda , bo drugi raz taka sytuacja tak szybko nie nastąpi :D :flesje: :smile: A mogło być tak przyjemnie !!

Wtedy przekonałam sie , ze gabaryty mają jednak ogromne znaczenie :lalag: :wink: :icon_razz:

( A co mi tam - odczytajcie to sobie jak tam chcecie :icon_razz: )

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dosiadalam Draga i nawet nie mialam odwagi go ruszyc bo to wazy blisko 300kg ....masakra,do tego obrysowac go to troszke szkoda.......

 

Tata ma Dragstar 1100. Ja po zrobieniu pierwszych w życiu 2000 km dał mi się nią przejechać. Bułka z masłem. Często biorę jego maszynę sobie pośmigać. Polansować się :D

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raz kumpel zaproponował swojego Intruza 1400. Tez uległam strachowi. A szkoda , bo drugi raz taka sytuacja tak szybko nie nastąpi :flesje: :( :P A mogło być tak przyjemnie !!

Wtedy przekonałam sie , ze gabaryty mają jednak ogromne znaczenie :D :D :D

( A co mi tam - odczytajcie to sobie jak tam chcecie :P )

 

 

Oczywiscie ze maja ......nawet bardzo duze znaczenie :buttrock: Ja mam jeszcze okazje by wsiasc na Draga ale przemysle to 10 razy zanim to zrobie bo nie chce wygladac jak panda i miec czarno pod oczami od tuszu i lez....... :bigrazz:

 

Tata ma Dragstar 1100. Ja po zrobieniu pierwszych w życiu 2000 km dał mi się nią przejechać. Bułka z masłem. Często biorę jego maszynę sobie pośmigać. Polansować się ;)

 

 

Moge wiedziec ile wazysz.... :wink: ???????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze maja ......nawet bardzo duze znaczenie :buttrock: Ja mam jeszcze okazje by wsiasc na Draga ale przemysle to 10 razy zanim to zrobie bo nie chce wygladac jak panda i miec czarno pod oczami od tuszu i lez....... :flesje:

Moge wiedziec ile wazysz.... :( ???????????????????????

 

70kg :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj doszliśmy znowu do omawianego wcześniej problemu ciężaru i ew podniesienia sprzęta po nawet małej glebie (może nawet parkingówce) nie chcecie chyba powiedzieć że któraś z was podnosiła sama jakiegoś draga albo intruza albo coś większego niż gs albo gpz :buttrock: :flesje:

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70kg :D

 

 

ja 60kg wiec nawet te 10 kg robi roznice.......... :P

 

i tutaj doszliśmy znowu do omawianego wcześniej problemu ciężaru i ew podniesienia sprzęta po nawet małej glebie (może nawet parkingówce) nie chcecie chyba powiedzieć że któraś z was podnosiła sama jakiegoś draga albo intruza albo coś większego niż gs albo gpz :buttrock: :D

 

 

narazie to jeszcze nic nie musialam podnoscic,,,,a nie nie nie przepraszam raz polozylam Junaka,usiadlam sobie na nim po paru soczkach ni i jakos tak niechcecy :flesje: go polozylam i za cholere nie moglam go podniesc :( Pozniej moj strasznie mnie skrzyczal ze jego piekne stare cacko polozylam... :D poza tym nawet bym sie niezabierala do podnoszenia Draga bo jestem bez szans...mysle ze w 2 chlopa to tez nie jest proste.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj doszliśmy znowu do omawianego wcześniej problemu ciężaru i ew podniesienia sprzęta po nawet małej glebie (może nawet parkingówce) nie chcecie chyba powiedzieć że któraś z was podnosiła sama jakiegoś draga albo intruza albo coś większego niż gs albo gpz :buttrock: :flesje:

 

I to ma mi przeszkodzić w jeżdzeniu motocyklem??

W razie czego zdejmę kask , rozpuszczę czarne włosy i machnę łapką.

Zaraz znajdzie sie pięciu do pomocy.

Mylę sie???????

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...