Skocz do zawartości

Kask sv55 konkretne pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,wiem ze duzo było na temat tego kasku ale nie o to chodzi ,chciałbym wiedzieć czy ktos kupował kask podany pod tym linkiem http://www.allegro.pl/item124424440_nowe_s...okularami_.html

 

Czy to jest sv55 czy też włoski zamiennik jak jeden gość napisał??

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jest to kask SV55 ale wersja sport troche biedniejsza niż SV55. Głównie chodzi o wyciągany środek oraz o anty fog.

Sprawdź sobei na www.motosprzet.pl tam masz oba kaski z opisami. SV55 sport kosztuje 619zł i masz pewność że to orginał a nie jakaś podróba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten SV 55 jest tańszy, m.in. dlatego, że blenda przeciwsłoneczna jest czarna a nie żółtawa - jak jest pokazane na zdjęciu w tej aukcji.

Skoro model ten występuje w 4 wersjach, któryś z uboższych wersji jest na tej aukcji, ale nie znaczy to przecież, że jest to podróba a nie orginał.

 

A odpowiadając na twoje pytanie- mam też szczękowca, tyle że model Mathisse ( zresztą też występuje w kilku wersjach ) kupionego w Uhma-Bike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SV55 występuje w 2wersjach jest to SV55 oraz SV55 sport. Tak samo Mathisse tylko że tam jest wersja Mathhise Color oraz Mathisse Basic. Akurat kaski Airoh znam bardzo dobrze.

Blenda w kaskach SV jest zawsze czarna a lustrzanki np. żółta są tylko na zamówienie tak samo jak zewnętrzna szyba jest tylko przezroczysta w standardzie a reszta kolorystyki jest do dokupienia za dodatkową opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto poszuka ten znajdzie :)

 

sam mialem taki problem i zdalem takie samo pytanie.W swoim poscie kermadec wyjasnie roznice w tych kaskach. To jest jakby ubozsza wersja arioha. Ma czarna blende i nie ma antygoga. W ogole jak bylem u przedstawiciela airoha w katowicach to gosc tez chial mi sprzedac wersje z czarna blenda tyle ze cena juz nie byla tak rewelacyjna.

 

http://forum.motocyklistow.pl/airoh-sv55-t54761.html

 

Ja prawie kupilem tego airoha... ale w ostatniej chwili pojawil sie UVEX. Jestem mega zadowolony. Nie chce zle powiedziec o airohu bo nie uzytkowalem ale jak porownalem sobie oba kaski to prz airohu mialem wrazenie ze trzymam zabawke, a przy uvexie ze naprawde trzymam kask. Kask jest po prostu idealny. Mogl bym pisac o zaletach uvexa w nieskonczonosc ale wtedy byl by fest offtop tak ze jesli kogos uvex interesuje poolecam "kaskowy ranking" bo tam dalem ostatnio dosyc obszerna opinie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki za odpowiedzi,ale jednej rzeczy nie zrozumiałem,to w końcu da sie w tym kasku wyjąć środek czy czy nie bo na www.motosprzet.pl jest napisane że można,i czy jedyna widoczna różnica pomiędzy tymi kaskami to kolor przyciemnianej szybki,czy ten kolor wpływa znacząco na komfort jazdy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki za odpowiedzi,ale jednej rzeczy nie zrozumiałem,to w końcu da sie w tym kasku wyjąć środek czy czy nie bo na www.motosprzet.pl jest napisane że można,i czy jedyna widoczna różnica pomiędzy tymi kaskami to kolor przyciemnianej szybki,czy ten kolor wpływa znacząco na komfort jazdy??

 

Ja jestem osobnikiem, który kupił kask od tego sprzedawcy. Środek można wyciągnąć, problem to brak antyfoga. Kolor blendy nie wpływa znacząco na jazdę, no jest "ciemniej" :) i tyle, sama ochrona przed promieniami słońca jest dosyć skuteczna.

P.S. W katalogu Louis'a można kupić ten kask pełną wersję za 200 EURO.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...