Skocz do zawartości

Chłodzenie RF600


cenderr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przejdę od razu do konkretów. Z tyłu pod siedzeniem jest zbiorniczek wyrównawczy (pusty). Może mi ktoś powiedzieć czy to dobrze czy źle bo mi się wydaję że powinien być tam płyn. Nie zauważyłem żadnej podziałki a według mnie tez powinna być (prawdopodobnie źle szukam :bigrazz: ). Czy ewentualnie jazda z wyżej wymienionym zbiornikiem jako pustym jest szkodliwa? Dodam że motocykl się specjalnie nie grzeje, wszystko wygląda OK, ale musze wiedzieć jak to jest z tym zbiorniczkiem.

 

Dodam jeszcze że jak odkręciłem z przodu ten cały korek to płyn jest na max więc chyba wszystko gra. Tłumaczę to sobie tak że poprzedni właściciel zalał tylko tyle aby było max w obiegu nie uwzględniając zbiorniczka gdyz się ten płyn wylewał podczas jazdy czy coś...Jak się mylę niech ktoś mnie poprawi.

 

No i druga sprawa, wie ktoś może jak mam spuścić cały płyn? Szukałem, w chłodnicy nie znalazłem żadnego spustu, nie wiem jak się za to specjalnie zabrać.

 

No i niech ktoś jeszcze mi powie gdzie potem się ten płyn wlewa? Wydaję mi się że w zbiorniczek, ale może się mylę. Jak nie tam to gdzie? z przodu w ten zawór lać?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez cenderr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, bo ja szukałem pod ,,chłodzenie" i dlatego nie znalazłem :icon_mrgreen: .

To jest chyba najlepsze:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...wymiana+p%B3ynu

 

Ale tak przy okazji może ktoś wie coś konkretniej jak to jest w RF??

 

No i jak to jest z tym odpowietrzaniem? W manualu nie ma o tym ani słowa ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...