Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli klasy 500 łączcie się ( CB, GS, ER, CBF )


Rekomendowane odpowiedzi

takk. Tylko ze w Lodzi nie ma co robic. Jest to wielkie miasto i ogolem bieda. Brak terenow. A Torun to bardzo ladne miejsce podobnie jak Inowroclaw.

 

Nie narzekajcie bo mam podobna sytuacje. Tak czy siak mam 400km. Co to jest 400km??!! Zaledwie 3cm na mojej mapie;)

Ogolnopolski powinien byc w centralnej Polsce. No moze kawalek obok. Zeby miejsce bylo ladne i ciekawe. Co na po tym zeby z jednego miasta przyjechac do drugiego. Zadna atrakcja

Edytowane przez IG x]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połowa ludzi nie dojedzie

 

a druga połowa z forum która posiada te 500 chyba nie wie że coś takiego chcemy zorganizować..... trochę nas mało, wszyscy się jakoś "poukrywali" lub chwilowy brak czasu z którym bywa różnie.......

IG x miał rację co do spotkania w Toruniu, ładne ciekawe miasto i można powiedzieć że zero nudy.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Trzeba jakos rozpowszechnic ta akcje. Biore sie za to od teraz. A moze zorganizowac taki zlocik na poczatku lipca?? Pierwszy weekend na przyklad. Lipiec cieplutki, a wiosna jest raczej kaprysna. Tzn. w tym roku zima strasznie dluuugo trzymala, zreszta jest juz tak od 2 lat. Podejrzewam ze podobnie bedzie i w przyszlym roku.

Edytowane przez IG x]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pewien, że do przyszłego sezonu zbierze się sporo "półlitrów;)". Pod koniec czerwca chyba byłby najlepszy termin, bo co do lipca to różnie być może. ale to jest sprawa do ustalenia.

najważniejsze ażeby rozpropagować idee i pomyśleć nad organizacją.

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pół litra to jaknajbardziej odpowiednia pojemność dla jednej osoby

 

Tak do końca to się z tobą nie zgodzę, jeżeli będziesz miał okazję przejechać się motocyklem marki Suzuki, model RG 500 to zapewniam cię ze zmienisz zdanie o półlitrówkach.

sorry Glady ale temat tego postu dotyczy innej sprawy????

 

pzdr.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...