Skocz do zawartości

kupilem moja wymarzona zabawke :))


wojtaes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej!

No jestem zachwycony tym SRAD-em, właśnie takie i tylko takie malowanie Movistar mi sie podoba. Idealnie pasuje do super-sporta. Tym bardziej że jest rzadko spotykane i te maszyny były trochę droższe w salonie.

Jak będziesz chciał sprzedać to daj mi znać najpierw-pisze poważnie!

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dzieki, dzieki,

sorry ze tak pozno odpisuje ale urlopowalem sie troszke :clap:

 

Muminek - przykro mi bardzo, ale zdjecia tylko "zony" Suzi :notworthy:

 

Stopmen - motocykl kupilem bez ciezarkow i stwierdzilem, ze do konca sezonu jakos dam rade. No i dalem rade, poniewaz motocykl juz odstawilem i mieszka 250 km od mojego domu :)

 

uki80 - jak widac, nie watro poswiecac sie az tak dla kobiet. Zabraniaja kupna motocykla a silikony wstawiaja :(

 

Arek RF - bede pamietal, ale jeszcze pare sezonow chce nim pojezdzic, zwlaszcza, ze motocykl pojdzie w rece mojej dziolchy, jezeli zrobi prawko.

Obecnie zastanawiam sie nad kupnem Hondy CBRR z malowaniem Telefoniki :notworthy: zobaczymy tylko jak kieszen to wytrzyma. Maszynka jest naprawde zadbana i byla w bardzo dobrych rekach.

 

Aruss00 - dla mnie tez to bylo tylko mazenie. Wiekszosc na tym forym mieli ten sam problem. Jedyna rada: zbierac kaske jak tylko sie da :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,cieszę się razem z Tobą - gratulacje i powodzenia.

 

Wiem co czujesz sam niedawno po rocznej przerwie znowu kupiłem moto - to piękna pasja.Myślę ,że się ze mną zgodzisz tzn.kiedy zakładasz te ciuchy i siadasz na maszynie z przylepionym uśmiechem :biggrin:. Wiesz ,że to jest to.....SUPER.

 

Naprawdę się cieszę.

 

Pozdrowienia dla jak mniemam - Cudownej Kobiety.

 

Ps.Napisz proszę,czy często ganiasz na wschód?Pochodzę z tych stron i może kiedyś moglibyśmy polecieć razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...