Skocz do zawartości

Nowy nieoznakowany motocykl policyjny


Olek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motocyklista motocykliście krzywdy nie zrobi.Parę razy byłem zatrzymany przez drogówkę na 200 i jakoś mi sie udało uniknąć mandatu.Nie mówię tu o debilach typu miszcz prostej ktorzy znają tylko dwa położenia manetki ,zero i max.TYCH NALEŻY TĘPIĆ.Myślę że ten moto z rejestratorem to będzie jednak bat na kataramaniarzy i barzdo dobrze.Pzdr.

 

Pod warunkiem, że bedzie dobrze jeżdził- bo jeżeli ja będe na enduro to już wiem, że nie ma szans. Dla mnie nie ma wysokich krawężników, trawników, wysepek, dziur, złych dróg itp

 

A jeszcze powiem Wam jak to u nas było: policjanci dostali cztery motocykle tylko jeżdzić na nich nie potrafili :) . Mamy tak małe ronda że zaliczyli szlify w pierwszym tygodniu i po wszystkim- zabrali motocykle. Z wróbla nie da sie zrobić orła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Właśnie przeglądałem wszystkie newsy o tym wydarzeniu :bigrazz: i nie pokazali nr rejestracyjnych, hehe :biggrin:

Proponuję, że jeśli ktoś zloooka typa (vel tajniaka:) na BMW to niech wpisze jego numery i kolor itp. :biggrin:

To trochę ułatwi nam poruszanie po drodze... :biggrin: :biggrin:

 

No i widzialam go dzisiaj.. :biggrin:

Na dolince sluzewieckiej zlapal jakiegos puszkarza. Jechalam lewym pasem no i slonce mnie oslepilo, ale na 99% byl czarny, a nr rejestracyjny zaczynal sie od WD....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzialam go dzisiaj.. :biggrin:

Na dolince sluzewieckiej zlapal jakiegos puszkarza. Jechalam lewym pasem no i slonce mnie oslepilo, ale na 99% byl czarny, a nr rejestracyjny zaczynal sie od WD....

 

 

Trzeba bylo sie zatrzymac i spytac: co zajechal ci droge? wpieprzymy mu? :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ja byłem pewny że okolice ul. Puławskiej pójdą na 1 ogień :biggrin: .

 

No ja obstawialem trase torunską ... ale baranki w katamaranach tam też sie doczekają ... mam nadzieję

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis miałem z nim spotkanie "face to face". Tak około 20, zjechałem z Dolinki na te placyki tuż przy torze stegny, co by chwile odsapnąć i dwa telefony wykonać. Zdążyłem zejść ze sprzęta i ściągnąć kask, a tu patrze ktoś na 2oo w moją stronę jedzie.

Zatrzymał sprzęta tuż obok mojego, grzecznie zapytał czy to mój motocykl, czy posiadam prawko, itd.

Ogólnie był bardzo ok. Najlepsze w tym wszystki było to, że po pierwszych dwóch pytaniach nie zorientowałem się jeszcze że to Policja, tylko oglądałem jego nówkę sprzęta. Dopiero jak zobaczyłem kabure przy pasie i mini-lcd przy zegarach, doszło do mnie, że to jest to cudo o którym w interii pisali.

Numerów nie ma sensu podawać, bo i tak sie nie przydadzą. Na plecach kombinezonu ma standardowy napis Policja.

 

Pozdrowionka

Piotruś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja też widziałem ten sławny juz chyba motocykl w Warszawie.

 

Stoję na przystaniku we środę, czekam na autobus, była godzina 19.15, przystanek na Wisłostradzie na wysokości Bartyckiej. Obserwuję samochody, ruch uliczny,ludzi, troche nudze się, przejechało kilka plastyków, ale jeden mnie zaciekawił. Zapierd.. alał jak oszalały pomiędzy jakimiś cieżarówkami, autobusem, na styk, za chwilke następny motocykl, ale juz z włączonymi kogutami, prędkośc na oko to ze 120km/h. Motocykl czarny, koleś w chyba jakimś jasnym kasku, ale na plechach nie miał napisu Poicja. Pomyślałem - zaczyna się wreszcie porządki robić? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu na TVN-ie we Faktach był dosyć długi materiał o tym motorze. Pokzywali co potrafi, jaka pojemność i tego typu bzdury :bigrazz::)

 

Dokładnie zapamiętałem numery rejestracyjne WD 6183, chciałem napisać o tym na forum, ale nie mogłem znaleźć tematu :icon_biggrin:

 

Ja już odnalazłem to widzę, że już ktoś mnie uprzedził :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...