Skocz do zawartości

Kęty Motocross


Myszon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie powiem jako ciekawostke że w dzisiejszym teleexpresie bylo chwilke o ostatnich zawodach z Bielanach.

 

Moje wrażenia:

 

Świetny tor dość trudny technicznie i wymagający żelaznej kondycji. Brakuje prostych odcinków.

Konkurencja była na wysokim poziomie min. był Mateusz Ognisty mistrz polski 125cc z 2004r. - przycinał nieźle.

Zawody zorganizowane perfekcyjnie na wysokim poziomie , na dodatek chyba jedne z "najtańszych: na jakich ostatnio byłem. Za 60zł (wpisowe) dostawało się butelke wody mineralnej 1,5L i talon na super wojskową grochówke wartą 8zł . Organizatorzy pomyśleli chyba o wszystkim ;) była straż ogniowa i ambulans :). Dzieci mogły sobie pośmigać na mini torze tuż przed właściwym torem. Muzyczka dawała ostro nie brakowało wszelkich komentarzy i ogłoszeń z mikrofonu (sam skorzystałem z mikrofonu :) ) . Wyniki były tuż po przejeździe (zdążyłem się przebrać , zjeść grochówe). Nawet kibice byli w porzo (dalem gościowi zarobić 10zł na skuterku przejechał na stacje paliw po mus do dętki). Nie obyło się bez błotka i wszelkich poślizgów (kibice mieli na co patrzeć) hopek zatrzęsienie nie wspominając o zawiłych zakrętach i świetnie przygotowanych bandach. Jednym słowem MX raj. :biggrin:

 

Polecam gorąco to miejsce. Napewno się będe zjawiał na kolejnych imprezach w Bielanach.

 

PS. Był ktoś z was może. Jakieś fotki itp?

 

Filmik ze startu 250cc postaram sie tu wsadzić niebawem bo nagrałem.

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zjawiłem się na tych zawodach w roli zawodnika.Startowałem z numerem 28.Zawody uważam za udane,dużo błota w dwóch miejscach(w jednym z miejsc błoto sięgało po ośki w motocyklu).Ze startu wyszedłem gdzieś w połowie stawki.Przez 3/4 wyścigu jechałem bez gogli,gdyż gogle zalepiły się warstwą błota.Później cała twarz w błocie,oczy całe czerwone ;).Przez mojego trenera zaliczyłem glebe bo zrobił mi block passa,i straciłem cenne sekundy(z 15sekund :/),trener startował w klasie OPEN,a do nas się tylko dopiął na czarno :).W klasie OPEN 2 miejsce zajął mechanik trenera na CR 250 2t.

Poniżej fotka z zawodów

http://www.bikepics.com/pictures/672203/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...