Skocz do zawartości

Lambretta


m67
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Polecam Ci gorąco ten skuter. Kupiłem Lambrettę za grosze i chciałem zaraz opchnąć. Całe szczęście nie zrobiłem tego głupstwa. Lambretta ma swój niepowtarzalny styl. Nie pomylisz jej z innym skuterem (no może z licencyjnymi modelami). Całość cechuje wspaniała jakość wykonania. Wszystko pięknie spasowane i wykonane. Polecam Ci szczególnie modele od Li I serii wzwyż (w szczególniości większych pojemności 175, 200ccm). Są to naprawdę fajne i bystre skuterki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem Lambrette TV 175 II seria z 1959 roku, kupiłem za bezcen za jakieś 100 zł 9pojechałem do kolegi a on pokazał mi sterte złomu, dał łopate i kazał załadować), ale oczywiscie podszykowałem troche (pieknie wyglądała), pojeździłem przez lato a potem sprzedałem za pare tysiączków jak ostatni bałwan. Pieniadze sie rozeszły i tylko żal został. to był motor, wszyscy się za nim ogladali, w miescie się zatrzymac nie mozna było bo od razu każdy się pytał. żałuje, żałuje, żałuje. teraz mam japończyka enduro - ale to nie to samo. jedyne co mo pozostało to zdjęcie. Szukam teraz następnej, moooże coś znajde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1959 rocznik, II seria, 175TV- wszystko zgadza się jak należy. Sprzedałeś jeden z najlepszych i najpiękniejszych wyrobów firmy Inocent. Oj, Ciężko Ci będzie nabyć następną. Ruch Lambrettciarzy dość dobrze rozwinął się w naszym kraju.

Zapraszam na stronę Mariusza: http://lambretta.aha.pl/. Można tam zobaczyć sporo ciekawych modeli. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qfeer >> mówisz że mało http://lambretta.aha.pl/lscp/jurek/tv_s2_arek2.jpg to link do mojej lambrettki, odkupił ja odemnie Jerzy Michałowski, ten co z Michałem stronke o lambrettkach redaguje. Reszta zdjęć mojej lambretty - TO ZNACZY JUŻ NIE MOJEJ BO JERZEGO, na stronie http://lambretta.aha.pl/index.phtml?mgid=j...rzy_michalowski , czekam na opinie, czy ładnie wygląda, chociaż Jerzy zapowiedział że i tak bedzie kapitalke przeprowadzał (nie wiedziałem ale oryginalny kolor to kość słoniowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bracie żałuj, że sprzedałeś taki fajny i niespotykany model. W standardzie TV-ki II serii miały kanapę, a ta ma pojedyńcze siedzenia. Słyszałem, że anglicy zamawiali sobie takie modele.

Jeśli chodzi o lakierowanie Lambretty były malowane w kolorze szarym. Boczki i przednia atrapa były w innych kolorach np czerwień, niebieski itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając moje głupie szczęście znowu znajdę u jakiegoś kolegi czy dziadka coś co przypomina wygladem motor, wyciagnę, odkurzę i może to będzie ładne moto albo ... jakąś armate wyciągnę :D ale prawdę mówiąc to nie peirwszy raz, juz kiedyś Panomie dawano mi w pakiecie z kilkoma motorkami, to nie wziąłem bo nie chciało mi się na przyczepkę wciagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

 

mam pytanie,jaka jest w miare "normalna"cena za odrestaurowana TV 175 II w mozna powiedziec idealnym stanie...znalazlem cos TAKIEGO a w sumie nie mam pojecia

 

aha i czy jest jakas roznica cenowa pomiedzy innymi modelami?

 

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny Lambrettek są bardzo zróżnicowane. Możesz kupić już od 100 zł. Trzeba jednak dużo kasy wpakować w remont. Części można zamówić we Włoszech i nie ma problemu. Ile można dać za Lambrettę? Wszystko zależy od tego jak została odestaurowana. Mam na myśli lakier dobierany wg oryginału, jakość chromów, remont silnika (czy na oryginalnych częściach), czy gumy były wymieniane (po 40 latach są przeważnie do wymiany).

Jeśli masz możliwość kupna 175 TV, to gorąco polecam. Jest to naprawdę porządny i piękny zabytkowy skuter. A jeśli chodzi o cenę, jeśli jest ładnie odrestaurowana, to kilka tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...