Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na tym forum i odrazu mam następujące pytanie.

Chodzi dokładnie o to ze, mam zamiar kupic motocykl turystyczno-sportowy w przedziale cenowym od 10tyś do 15 tys. Będzie to jednak moje pierwsze moto ale z uwagi na moje gabaryty racej 600 bedzie za małe i juz sam nie wiem co mam zrobic w tej sytuacji :D . Napisałem lis do pewnej gazety i dorodzono mi kawe zx12r

ale chyba nie bedzie to dobry pomysł na pierwsze moto. Więc juz sam nie wiem co mam robic porsze o pomoc w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odpowiadał by Ci tylko styl sportowy? Ciekawą opcją, zresztą nie tylko dla wysokich są wszelkiej maści tzw. turystyczne endura. Np. Honda Translap, Yamaha TDM, Suzuki Freweend, V-Strom chociaż w tym ostatnim przypadku budżet byłby zbyt mały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boze bardzo przepraszam szanownego pana ze jak się rejestrowałem nie zmieniłem wieku tylko zostawiłem standardowe 13. Po prostu chce się odmłodzić :D

 

Tak się własnie zaczynam zastanawiać nad translapem

Edytowane przez Maciekkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boze bardzo przepraszam szanownego pana ze jak się rejestrowałem nie zmieniłem wieku tylko zostawiłem standardowe 13. Po prostu chce się odmłodzić ;)

 

Tak się własnie zaczynam zastanawiać nad translapem

hehe wiem wiem zartowalem :D translap to dobry wybor .. jeszcze jest bmw gs650 dacar ale nie na ten budzet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu bym wziął TDMa ma ponad 80KM więc ma troche koni nie to co transalp itp.

Jak dla mnie TDM 850 jest najładniejszy w swojej klasie.

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=123151354

wyjebany motor za przeproszeniem :D

Edytowane przez na koło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak podchodzimy do tematu powaznie:

to przede wszystkim odpusc plastiki,rowniez te starsze jak ZZR 1100 (zwlaszcza dla nich trzeba miec respekt)

TDM to fajne moto. I mocniejsze sporo od Transalpa ale jak pierwszy raz wsiadlem na Trans. to bardzo pozytywne wrazenia, wszystko jest jakby dopasowane pod ciebie.A ja tez mam 190cm.. I bardzo dobry silnik. I z racji tego,ze slabszy od TDM na poczatek, chyba bylby lepszy. Te pare koni wiecej w TDM to juz spora roznica i wymaga wprawionej reki do operowania manetka.I jest ona bardziej wrazliwa na nie dociagniecia kierowcy,a Transalp zniesie wszystkie twoje zle zmiany biegow itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...