Skocz do zawartości

BIESZCZADY- wrzesien


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli wstepnie sa zainteresowani to mozna by cos podzialac.Nie musi byc od razu wielki zlot.Piec osob tez wystarczy :icon_mrgreen: Zastanawialem sie troche nad tym i mam taka propozycje:termin-30.09 do 1.10. Miejsce:np.pole namiotowe w Prelukach kolo Komanczy.Jak ktos nie byl to jest tam fajnie ;) , nad Oslawa,na uboczu,mozna sie wybrac na Jeziorka Duszatynskie(rezerwat na zboczach Chryszczatej),albo poogladac tory i ciekawe mosty bieszczadzkiej kolejki waskotorowej.Zreszta to tylko dwa dni i male spotkanko integracyjne!W Bieszczady tez mozna by smyknac motorkami.I mysle ze nie za daleko.Minus to to ze tam do konca nie ma asfaltu-normalna droga-ludzie tam jezdza osobowymi autami ale szuter.Spanie ja preferuje w namiocie,moze nie bedzie za zimno.Blisko jest schronisko,jak by ktos chcial.Ale wydaje mi sie ze jedna noc to przeciez jakos wytrzymamy(chyba).Kazdy przywiezie co tam bedzie chcial do picia :notworthy: i jedzenia i sie zobaczy.Napiszcie czy jestescie zainteresowani,to sie popytam o ceny w schronisku i o pole namiotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem ze mna , przyjechalo by 3-4 motocykle.To wiem na pewno.Na razie nic nie reklamowalem,wiec moze byc wiecej.Zalezy od pogody.Przyszlo mi na mysl jeszcze jedno miejsce,tez w tamtych okolicach-Smolnik.Jest tam fajne pole namiotowe i domki.Niestety juz platne.Cena w domkach jakies 20-25 zl.Rozbicie namiotu ,na razie nie wiem.Mozna tez zjesc na miejscu.A zreszta,bedac w okolicach Komanczy na obiad najlepiej pojechac na Slowacje na zapiekany ser,tak mi sie jakos skojazylo,pewnie glodny jestem.Bede w tamtych okolicach w niedziele to sie dowiem wszystkiego.Jak by ktos mial jakis inny pomysl to ja chetnie sie dolacze-az mnie nosi zeby gdzies jeszcze pojechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Niestety dzis zamiast smigac na moto musze siedziec w pracy ;) Kumpel dostal zwolnienie od lekarza.Jak go zobacze to bedzie naprawde chory,bez L4 na oko bedzie widac :biggrin: .Sprawa wyjazdu w Bieszczady nadal aktualna.Znajomi pojechali do Smolnika samochodem,maja sie dowiedziec o ceny i wolne miejsca.Odpowiada wam termin 30.09-1.10 ? Mowilem paru osobom i z okolicy bylo by kilku chetnych.Piszcie cos bo mozna uschnac z nudow.Goska-moze troche daleko,ale za to jaka piekna trasa,przez Przemysl i Sanok.Same winkielki i gorki :crossy: :P A moze macie jakies fajne miejsce na Pogozu Przemyskim?Dawno tam nie bylem.JECHAC GDZIES,JECHAC !!!!! :crossy: :crossy: :crossy:

 

Jest cos nowego. WILD-mialas racje jednak jest jeszcze cos w Bieszczadach!!!! Zobaczcie sobie www.pogodzinach.neostrada.pl Tam jest o zlocie :crossy: w Smolniku (Bieszczady kolo Komanczy).Tylko 22-24.wrzesien.Normalny zlot i koncert , podobno ma byc 10 zespolow.Wstep 5 zl.Co wy na to ? Nic tylko jechac.Wreszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo ciekawe o tym spotkaniu jeszcze nie słyszałem, wie ktoś może od kiedy to się tam odbywa ?? pzdr

To nowa impreza,odbywa sie pierwszy raz.Ale organizuja ja goscie ktorzy co roku robia zlot w Lesku.W zasadzie to dwa kluby(z tego co wyczytalem na ogloszeniach) jeden ktory zaczynal zloty w Lesku(inaczej sie nazywa ale ludzie podobni) i drugi co teraz organizuje Lesko.No i miejsce swietne,to akurat znam. Nie jestem w zadnym z nich,wiec moze odezwie sie ktos kto zna sprawe od podszewki? Moze jakis organizator by cos napisal ? Chyba ktos z nich tu jest.Impreza poza konkurencja w tym czasie,ale troche reklamy by sie przydalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...