Skocz do zawartości

Lato. Lato motocykle i... co zakłada się na motocykl


tomb2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca życia będę nosił "przypominacz" o odpowiednim stroju ( - pokaźna blizna na barku i przedramieniu) . Mimo iż miałem na sobie "skórę", moja skóra ucierpiała.

Nawet nie próbuję sobie wyobrażać, co by było, gdybym był ubrany w koszylkę, lub zwykłą bluzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Jak tam przeczytalem co Pani napisala a pozniej na Pani profil to mi sie przypomnial jeden wypadek mlodej dziewczyny na fazerku, tez chciala wyprzedzic.. Chciala i na checi sie skonczylo. Pozdr

 

Ha... to jesteśmy na Ty czy na pani i o co Ci chodzi mając na myśli mój profil napisz dokładnie prosze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jeźdzę w pełnym komplecie :biggrin:

Kurtka i spodnie skórzane :cool:

no prawda prawdą ja niestety spodni nie mam skórzanych lecz w przyszłym tygodniu kupuje. Ale skórzaną kurtke nosze cały czas, są odstępstwa od reguły lecz jeżdze 2 razy wolniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno na forum były zdjecia skutków wypadku dziewczyny jadącej na moto w kostiumie kąpielowym. Myślę, że gdyby taka pasażerka obejrzała tatar na ciele z tych zdjęć, to następnym razem zapytałaby "a gdzie kombinezon?".

A upały swoją drogą są nieraz nie do zniesienia...

 

jeżdze 2 razy wolniej.

To znaczy z jaką prędkością? Bo nawet 20km/h na asfalcie jadąc w t-shircie i dżinach przy upadku maszyny z jeźdźcem może zakończyć sie bardzo nieciekawie. W zeszłym roku moja Pani zepchnęła mnie ze ścieżki rowerowej swoim sprzętem przy 25km/h. Na szczęście wpadliśmy w pole a i tak bolało. A to były tylko lekkie rowery. Gdyby tak pojechać d... po asfalcie (a nie daj Panie przyciśnięty moto ważącym blisko 160kg) byłoby znacznie gorzej i pewnie bolałoby parę tygodni. Auć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

To że piszecie że zawsze jeździcie w odpowiednim ubraniu... ok, ale czy napewno zawsze myślicie o tym w czym jedzie ta Pani co siedzi za wami??? ....wątpie

Pzdr. Asiek :cool:

 

Oczywiście, że dbam o to w czym jeździ ta Pani co za mną siedzi. Nieraz musze nawet nakrzyczeć, żeby się ubrała pożądnie bo jak sobie pupe... Więc o nią dbam (o tą Panią) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...